Bon appetit-duże krzesło , wielka latarnia

Właśnie odkryłem , że w misji Bon appetit jest jeszcze schowana wielka latarnia. Żeby ją zobaczyć trzeba wyjść na ulicę tym wąskim przesmykiem gdzie jest gangster , skręcić na lewo i spojrzeć nad dachu budynków stojących po lewej stronie. Latarnia je przewyższa, jest ogromna. Kto ma MafiaCon może obejrzeć ją z bliska.
Salieri Cię dorwie
Te wasze tłumaczenia.. :-P
Może zaznacz na mapce co i jak..
Bo takim sposobem mało kto trafi (ja na przykład nie..)
Pokaż screeny ;)
@Top
O tej latarni nie wiedziałem ale miło że ta gra ciągle nas zaskakuje po tylu latach ;-)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
nie wiem dlaczego zakładałeś nowy temat...sensacja jakaś to nie jest. Tylko ciekawostka..

po obróceniu o 180 stopni widać inna po tej samej stronie co restauracja tylko trzeba przejść na drugą stronę ulicy idąc od restauracji .

http://img703.imageshack.us/img703/5747/game2011012820141767.jpg

Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ponieważ uważam , że jest to dość ciekawe aby miało swój oddzielny temat i dlatego wpisałem to do działu ciekawostki . Nie jest to ciekawostką gorszą niż inne , którym też został poświęcony oddzielny temat. Proponuję o tym wspomnieć w artykule szybki remont w dziale ciekawostki na głównej stronie.
Salieri Cię dorwie
Latarnie sam już widziałem ale skąd ci się wzięło w temacie "duże krzesło" ?
Zajrzyj do okien knajpy po strzelaninie
Obrazek
No rzeczywiście jest ale dlaczego nic o tym nie napisał?
Bo jest to w dziale ciekawostki na stronie głównej i był temu już poświęcony temat. Odkryłem jeszcze , że w tej misji po drugiej stronie stoi jeszcze jedna taka lampa.
Są 4 lapy. można pochodzić i je zobaczyć.

Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Dziwne - u mnie na save po ataku nie ma tej latarni :-/

Obrazek
Bo one są tylko w tej części misji , gdzie akcja trwa w restauracji.
cron