Bon appetit! - Carlo

Pewnie większość z was o tym wie, ale mimo to napiszę :-) . W misji Bon appetit! gdy mamy zabić Carla możemy wejść na wózek, potem na stojące na nim beczki, następnie na skrzynie, póżniej na dach, a na końcu skaczemy na balkon budynku.
"Żeby być kimś najpierw musisz być sobą"
Przyznam że o tym nie widziałem.A mam pytanie,mógłbyś jaśniej to wyjaśnić?? Bo trochę nie zrozumiałe jak dla mnie (Kiedy dokładnie,gdzie itp.)
Być może jestem tępy,ale nic na to nie poradze :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Shizone napisał(a):
Przyznam że o tym nie widziałem.A mam pytanie,mógłbyś jaśniej to wyjaśnić?? Bo trochę nie zrozumiałe jak dla mnie (Kiedy dokładnie,gdzie itp.)
Być może jestem tępy,ale nic na to nie poradze :mrgreen:


To się dzieje w części "Carlo" tej misji, kiedy jesteśmy już na tym placu, gdzie możemy go swobodnie zastrzelić.

W okolicy da się dostrzec beczki i jakieś drewniane powozy. Jak się trochę pokombinuje i po nich poskacze, to można wejść się na pewien balkon :roll:
Faktycznie ;) Nie zwróciłem na to uwagi.
Tutaj screen dla tych którzy nie potrafią sobie tego znaleźć :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Dodam jeszcze, że wóz umiejscowiony jest na prawo od schodów przeciwpożarowych ;)
Dzięki, bardo mi się przydało w ubiciu tego dziada. :D
Każdy wie , że po misji " Bon Appetit " jest filmik , gdzie w hangarze Morello junior rozmawia z Morello , a ich gangster bije jakiegoś człowieczka.Otóż ten hangar jest , a właściwie wisi w powietrzu za podwórkiem gdzie zabijamy Carlo.Niestety nie wiem jak tam się można wybrać , aby każdy mógł zobaczyć to na własne oczy . Ja wiem to , ponieważ raz , gdy podszedłem do drzwi domu Carlo aby wczytać misję , gra załadowała się tak , że Tommy był " wtopiony " w ścianę domu.Więc wyszedłem Tommym na podwórko i obszedłem z ciekawości dom. Wtedy właśnie zobaczyłem hangar jakieś 100 - 200 m od zabudowań.Niestety nie odkryłem sposobu , aby ponownie się tam wybrać.
Salieri Cię dorwie
Ciekawe z tym hangarem... Może poprzez MafiaCon czy inną aplikację można by zrobić drzwi i wejść tam? Tylko pytanie, czy będzie podłoga, bo mogą być tylko tekstury... I czy będzie ten cały Morello etc. :mrgreen: Ależ mnie to podnieciło ;-)
W jakim hangarze? Przecież to jest w porcie, gdzie zabijamy Morello. Związek zawodowy portu należy własnie do Morrelo. Gość którego biją to człowiek, który zorganizował strajk przeciw/bez wiedzy Morello

Co za bzdury :evil:
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Czapel, chodzi o to, że w tej misji dwie lokacje są położone blisko siebie ze względu na cutscenke.
Tak więc miejsce gdzie biją robotnika znajduje się obok lokacji Carlo, a najlepiej dostać się tam MafiaConem.
muore il bandito, la mafia vive
Dokładnie to samo jest w barze w misji odwiedziny u bogaczy. Gdy wyjdziemy na ulicę za pomocą mafiacon lub innych sztuczek to z daleka można zbaczyć coś jak polę, a dokładniej skrawek ziemi cmentarza na którym jest grób franka. A co do tego hangaru to przez niego się przenika niestety.
Ale deski w tym hangarze są materialne. Trochę dziwnie jest z tym cmentarzem , nie mogli twórcy "pochować " Franka na tym cmentarzu przy kościele w Oakwood ?
Salieri Cię dorwie
Człowieku jaki odkop! :-/ Ale mówiąc o tym:
Carl5Z napisał(a):
Trochę dziwnie jest z tym cmentarzem , nie mogli twórcy "pochować " Franka na tym cmentarzu przy kościele w Oakwood ?

też na początku się zastanowiłem, czemu go tam nie zakopali. Może jakieś bardziej techniczne sprawy? Edycja miasta etc. etc.
Wystarczyło tam tylko postawić płytę z napisem " Frank Coletti 1877-1933" , nie trzeba byłoby nic zmieniać. Mogli też zrobić w mieście jakiś cmentarz komunalny , a nie mini parafialny.
Salieri Cię dorwie
No tak, będą specjalnie zakopywać Franka przy małym kościółku z malutkim mini-cmentarzem. Członek mafii zasługuje na lepszy pochówek, czyż nie?
A tworzenie cmentarza komunalnego etc. jest już zupełną głupotą.
muore il bandito, la mafia vive
cron