Blue screen i restarty kompa .

Witam

Mam ostatnio problem z restartowaniem się komputera , po uruchomieniu ponownie nie zawsze pojawia się raport o błędach który wskazuje na problem z plikami
mini071510-01.dmp
sysdata.xml

Reinstall systemu odpada miałem go już kilka razy tak jak formata i nie pomogło .
Prawdopodobnie jest to wina płyty głównej, ale na setke% nie jestem pewien :-P
Obrazek
1. Zasilacz.
2. Wirusy (http://mafiatown.gram.pl/forum/masz-wirusa-komputer-chodzi-wolno-t657.html)
Wirusy raczej nie , skanuje kompa co 2 dni i nic .Wcześniej zasilacz nie sprawiał problemu , czytałem też że to może mieć problem z RAM ale nie jestem pewien.
Sorry, że odkopię, ale nie chciałem zakładać nowego tematu - w końcu mam podobny problem. Gram sobie np. w Mafię 2 i przy wyłączaniu jej komputer się zawiesza, a później restartuje. Następnie pojawia się BSOD z kodem błędu 0x0000008E. Jest też tam wymieniony plik win32k.sys - wie ktoś, jak temu zaradzić ? Szukałem w internecie, ale na niektórych stronach jest taki miszmasz, że nie wiadomo o co biega.

edit// To się dzieje niespodziewanie. A co do rozwiązań na innych stronach, to jeden coś pisze, drugi coś pisze, jeszcze inny inaczej podpowiada - totalny chaos.