Blokada YT

Heloł. Ostatnio nagrałem do urywka filmu swój dubbing i chcę go wstawić na YT ale te gnojki mi GO blokują "na mocy praw autorskich" :evil: - a przecież na YT jest WIEELU gości co mają TEN SAM filmik wstawiony bez żadnych blokad.
Czy mógłby ktoś mi pomóc jak ominąć tę blokadę aby mój filmik był widoczny dla użytkowników YT?

Nie nadużywaj emotek - niv
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Zależy czego dotyczy blokada. Najczęściej YT doczepia się do ścieżki dźwiękowej lub video, a tu prym wiodą WMG (Warner) i UMG (Universal). Z tym pierwszym nie ma problemu - zgłaszasz zażalenie i piszesz, że w rozumieniu polskiego prawa zamieściłeś filmik legalnie, bo wykorzystałeś fragment materiału słabej jakości. Zwykle obie wytwórnie przyznają rację, ale UMG blokuje czasem wyświetlanie w USA lub Kanadzie.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Wiesz Hades, to tak zwana 'blokada regionalna' a ten filmik co go dubinguję pochodzi z Disney Channel... Dla mnie jest to bardzo dziwne bo np. Jeden gość na yt ma tych samych filmików CHOLERNIE DUUŻO i wydaje mi się że nie pisze on tych zażaleń za każdym razem :(
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Może on wykupił licencje? Dobrą radą jest nie "kopiować" innych filmów tylko w 100% robić je samemu. W moich filmach jedynie muzyka nie jest moja, która sobie "pożyczyłem" :-F
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja praktycznie każdy filmem naruszam czyjeś 'prawa', ale mi ich nie blokują. Mam wzór zażalenia, który w razie czego wysyłam jak ze stempla. Napisz im, że wykorzystujesz ich materiał promocyjny w celach niekomercyjnych odpowiednio okrojony.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
O no i wreszcie jakiś konkret :)
Hades, jeżeli miałbyś czas to mógłbyś napisać jak się pisze takie zażalenie?
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
EDIT: Zmienił się sposób kwestionowania roszczenia, odkąd ostatnio zgłaszałem :D
1. Spróbuj kliknąć na: "Mój sposób wykorzystania treści spełnia wymagania prawne dotyczące dozwolonego użycia określone przez obowiązujące przepisy prawa autorskiego."
2. Zaznacz wszystkie "ptaszki"
3. Wklep coś takiego (lub podobnego) w polu na krótkie wyjaśnienia: "Materiał został okrojony a jakość dźwięku i obrazu została pogorszona. Film nie wykorzystuje tego materiału w celach komercyjnych i zarobkowych."
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Okej, zrobiłem wszystko co poradziłeś Hades. Zobaczymy czy to coś da ;-)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Oby Ci konta nie zablokowali :-F
Nie no nie powinni, ja się kłóciłem z YouTube paręnaście razy. Zdarzało się, że nie przyznawali mi racji, ale i tak mnie nie blokowali
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Spoko, przewidziałem to i dałem to na drugie konto. Na razie jest ok, jakby co to będę pisał
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Wielkie dzięki Hades! :-D - nie dość że mi nie usuwają filmików to jeszcze następne filmiki wrzucam juz bez żadnych blokad (JEeeee \:/ )
Gdyby były na tym forum jakieś nagrody (np. "piwa" ) to na pewno byś ją dostał.
Dzięki jeszcze raz
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Temat do archiwum ma się rozumieć?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ni mniej, ni więcej.
Close it please.

Obrazek - niv
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
cron