Blog o modzie

Rika napisał(a):
chociaż rozumiem, że wolicie t-shirty i bluzy.


Nikt nie powiedział, że wolimy T-Shirty i bluzy jak jacyś dresiarze (no może Acozz nasunął taką myśl :-)). My po prostu uważamy, że dzisiejsza moda dla mężczyzn to porażka, zacytuję "Psycho":

Psycho napisał(a):
Ten pan po prawej ubiera się jak dziewczyna (Zresztą ten po lewej też ;P).Dzisiaj wchodzisz do sklepu i nie wiesz,czy jesteś w dziale ubiorów męskich czy damskich.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Psycho napisał(a):
Dzisiaj wchodzisz do sklepu i nie wiesz,czy jesteś w dziale ubiorów męskich czy damskich.


Dokładnie!!! Święte słowa. O to właśnie chodzi, czasami naprawdę wchodzę do sklepu gdzie jest pełno ciuchów i tak muszę się przyglądać, czy aby ten dział z jeansami, jest na pewno męski, żeby nie wyszło, że grzebię w damskich:D Każdy ubiera się jak chce i tyle, nigdy nie ubrałbym czegoś co mi się nie podoba, bo jest to MODNE. Tak ogólnie to lubię eleganckie ubrania, dobrze się czuję w koszulach, garniturach. Oczywiście na co dzień w garniaku nie biegamy, ale w koszuli często chodzę:) A tak to jakieś bluzki, bluzy, raczej bez kaptura, cienkie swetry, i jeansy (nie znoszę sztruksów, ble). Po domu to w dresie śmigam, taka jest właśnie moja moda:D
Obrazek
Rika napisał(a):
chociaż rozumiem, że wolicie t-shirty i bluzy.


O tak, lubię ubierać się w luźnym stylu. Cieniutki t-shirt lub bluza z kapturem i jest cacy.
muore il bandito, la mafia vive
Strona fajna, a reklamy to pewnie adsense ?

Też myślałem o blogu lecz o zupełnie innym temacie. :-P
cron