Błąd w statystykach

Cześć!
Miałem kalkulator pod ręka i z nudów policzyłem sobie ilość postów z każdego działu. Później sprawdziłem wynik w statystykach, czy OK policzyłem. I co? I naliczyłem 19.762 (!) posty, a w statystykach jest napisane 21.782 (!!) postów. Teraz pytanie - co się stało z tymi - na oko - dwoma tysiącami postów?!
Doszły mnie kiedyś słuchy o jakimś dziale dla Redakcji - czy to w nim jest reszta postów?

Pytam z czystej ciekawości pytam z chęci bycia poinformowanym, :mrgreen:
Pozdrawiam,
Rnaki

PS Nie liczyłem już tematów, ale z nimi jest pewnie tak samo.
PS2 Liczba postów może się zmienić w każdej chwili - to tylko zależy od nas- użytkowników!

Edit:

Sprecyzuję - zaginęło 2020 postów!
Ciekawość - pierwszy stopień do piekła :roll:
Masz rację, a więc nie pytam z ciekawości tylko z chęci bycia poinformowanym :mrgreen:
Magiczna liczba 5000 również należy do mnie - 13 grudnia 2008, 11:33, dział: "Strefa dla redakcji".

Zdanie Kevina, który jest redaktorem.
Niby wyjaśnione chociaż z drugiej strony teraz brakuje co najmniej 7020 postów.
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Rnaki wystarczy pomyśleć. Sporą ilość postów ładujesz w działy "Powitania" i "Forumowe gry".
Posty nie są tam naliczane ale istnieją...
Na dodatek można dołożyć usunięte tematy.
muore il bandito, la mafia vive
Dawid2204 napisał(a):
Magiczna liczba 5000 również należy do mnie - 13 grudnia 2008, 11:33, dział: "Strefa dla redakcji".

Zdanie Kevina, który jest redaktorem.
Niby wyjaśnione chociaż z drugiej strony teraz brakuje co najmniej 7020 postów.


Chodziło o to, że 5000-czny post na tym forum napisałem właśnie ja, na forum dla redakcji ;-) Dwóch tysięcy postów również nikt tam nie znajdzie ;-)