blad start.exe

Jestem nowy na forum ale ma problem i sadze ze mi pomozecie.Mam orginalna gre z kolekcji klasykow oprocz bledy z plikiem a6 mam problem ze start.exe .Plik a6 skopiowalem z plyty gra sie wlaczza robie new game laduje sie i wyskakuje blad start.exe .Gra sie zamyka co mozna z tym zrobic moze jest jakas rada.Komputer spelnia wszystkie wymagania gry ale napisze co mam moze tu lezy problem.Grafika radeon x1650 procek athlon 2500+ i 1gb ramu a windows to xp z serwis packiem 2.Moze ktos wie o co chodzi??
Spróbuj zainstalować grę od nowa, bez kombinacji z kopiowaniem pliku.
Skorzystalem z twojej rady i zainstalowalem ponownie i podczas proby uruchomienia gry wyskakuje komunikat.Error #3075 File 'a6.dta' not found... a po zkopiowaniu go gra zapala lecz wyskakuje blad start exe :-(

[ Dodano: 4 Luty 2008, 12:08 ]
Prosze o pomoc chcialbym sobie pograc a nie moge.Napewno jest jakies rozwiazanien tego problemu HELP.
Hmm... wydaje się, że instalator nie kopiuje pliku a6.dta. Dziwne, bo ja też mam grę z Kolekcji Klasyki i normalnie się instaluje. Ewentualnie sprawdź jak jest z płytą (czy nie ma zadrapań, itp.). Możesz się skontaktować z pomocą techniczną Cenegi:
- telefonicznie (0-22 868 52 61)
- e-mail ([email protected]).
Ja utworzyłem folder o nazwie maps w katologu głównym i sie już nieprzepełnia :mrgreen:
Obrazek
witex napisał(a):
Ja utworzyłem folder o nazwie maps w katologu głównym i sie już nieprzepełnia :mrgreen:

U ciebie był błąd (jak i u wszystkich, którzy używają XP) przy zamykaniu gry, a u niego jest przy ładowaniu.
Mi sie też czasem przy ładowaniu robiło ale teraz rzadko ;-)
Obrazek
Mam ten błąd, tylko tyle, że tak jak już wspomniano, przy wyłączaniu, za to przy instalacji musiłałem jakiś plik pominąć ponieważ system wykrył go jako virusa, niestety nie zwróciłem uwagi jaki to był plik. Czy zdarzyło wam sie coś podobnego?
Domyślam się, że używasz avasta?
Kaspersky anti-virus
Ja mam Kaspersky Internet Security 7.0 i przy instalacji nic mi się nie wyświetlało. Może nie miałeś najnowszych sygnatur wirusów?
Co dzień mi się uaktualnia, a teraz mi się przypomniało, że podczas instalacji, wykrył jeden z plików gry jako jakiś rodzaj trojana.

dzisiaj instaluje jeszcze raz ponieważ, nagle przestała mi działać:( i znowu wyskakuje mi coś takiego

Trojan program:
Backdoor.Win32.RAdmin.aq

FIle:
D:\Gry\Kolekcja Klasyki\Mafia\XTRAS\is-5AO49.tmp
cron