Ludzie... Przeżywam psychiczny dramat... Kupiłem gre za 130 zł i nie działa... Tzn. nie chce się zainstalować, podczas instalacji napisane jest coś tam że Instalator konfiguruje skladniki do zainstalowania Batman Arkham City Goty (czy jakoś tak). Z początku się nie denerwowałem bo pomyślałem że być może coś się stało i spróbuje po raz drugi... znów zatrzymało się w tym samym momencie na 3/4 konfiguracji... Potem przeczytałem że mogą być odciski na płytce i żeby je przetrzeć... Więc przetarłem i nic... Znów to samo... Skopiowałem zawartość ze wszystkich 3 płyt i wrzuciłem je do jednego folderu, nadal to samo... Gdy anulowałem nagle chyba się instalator zorientował że instaluję grę i zaczął się proces instalacji, ale nagle instalator się wyłączył i pokazał się jakiś komunikat... Nie pamiętam go ale nie był ważny bo nic o błędzie nie pisało tylko że instalacja została anulowana.

Potem znów zainstalowałem ale z innego instalatora no i fajnie, szło szło sobie, aż tu nagle błąd... Przepraszam ale nie pamiętam jego treści... Potem napisze... Teraz zainstalowałem Direcxt'a (sorry na pewno źle napisałem tę nazwe) z płyty i jakiś plik o nazwie "AMD_DCOptSetup"... Jeśli teraz się nie zainstaluje to moim ostatnim pomysłem jest zakutalizowanie pliku o nazwie "gfwlivesetup"... a jak nie zadziała to ja już naprawdę nie wiem... Pomóżcie prosze... 130 zł z nieba nie spada :(

EDIT: Temat do wyrzucenia - problem rozwiązany :D wystarczyło poczekać kilkanaście minut i ruszyła instalacja i gra działa :)
Obrazek