Assassin's Creed pytanie (temat do zamknięcia jest zbędny)

Cześć. Za jakieś 2 tygodnie no może 2,5 tygodnia kupuję sobię nową grę i myśłałem nad grą Assasin's Creed albo Risen. Ale ja bardziej chciał bym tego Assasina i mam takie pytanie bo czytałem że w grze akcja odbywa się w Jerozolimie i tak pomyślałem a jeżeli jest tam Jezus i będzie trzeba go zabić czy coś albo innych Świętych, no i chciałem was spytać czy w grze są takie postacie jak Jezus czy coś a jak są to czy mają jakieś powiązanie z fabułą. No bo wiecie jestem Chrześcijaninem i nie chciał bym nawet w grze zabić Jezusa albo kogoś innego ważnego.



Pozdrawiam
Obrazek
Hehe nikt nie zrobiłby gry w której zabija się Jezusa. Poza tym akcja toczy się w XII wieku więc jezus już nie żyje. Gra jest przednia, jak przejdziesz jedynkę to na pewno będziesz miał ochotę na dwójkę :)

Btw następnym razem wystarczy użyć googli
Aha :) Wielkie dzięki za odpowiedź bo ja myślałem że akcja gry odbywa się w czasach gdy Jezus żyję. Więc kupuje Assasina ;-)


edit: Czy Assassin Creed wymaga jakiejś platformy np steam albo GfWL? O i czy działa na systemie Windows 7 Home Premium 32 bit?
Obrazek
Czy Assassin Creed wymaga jakiejś platformy np steam albo GfWL? O i czy działa na systemie Windows 7 Home Premium 32 bit?


PS: Sorry że piszę post pod postem ale jak zedytowałem posta to nikt nie zauważył że go zedytowałem xd
Obrazek
Gdyby korzystał z Xbl to by było na pudełku ;-) Ze steama też chyba nie. A czy chodzi na 7 32b, patrz tu
Obrazek
Oki. Dzięki wielkie za odpowiedź ;)

EDIT:

Siema to znowu ja xd i znów kupuję grę i pomyślałem nad Assassin's creed 2 bo kupiłem w sobotę tydzień temu część pierwszą tej gry i była świetna, dobra ale nie w tym rzecz.


Kolega z klasy mi coś mamrotał że do gry potrzebne stałe połączenie internetowe i trzeba się zarejestrować na stronie Ubisoftu czy coś.... Czy to prawda ?
Obrazek
Tak to prawda. Niestety potrzebne jest stałe połączenie internetowe. Miało to być zabezpieczenie, przed piractwem, ale i tak jakiejś tam grupie (nie pamiętam już nazwy) udało się to złamać (było dość głośno o tej sprawie)
Obrazek
Aha czyli przed każdym uruchomieniem gry musisz wejść na stronę Ubisoftu i zalogować się ?
Obrazek
Nie na stronę ubisoftu. Ściągasz programik Uplay i on działa na takiej zasadzie jak steam. Włączasz grę to on się uruchamia i chodzi w tle.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Aha piszesz że trzeba ściągnąć czyli ten program nie jest dołączony do gry ?

Edit: Dobra już wiem wszystko nie odpowiadajcie na to pytanie xd :P


Hej a ten Uplay to pobiera automatycznie aktualizacje do gry ?
Obrazek
Tak automatycznie ;)
Obrazek
Pobiera aktualizacje do gry ? I to jeszcze automatycznie pff.... Mam bardzo słaby internet więc Assassin's Creed 2 nie kupuję.
Obrazek
cron