Assassin's Creed Brotherhood

Coś o multi w AC: B


Pierwszy, to oczywiście słynny "Wanted", prezentowany na gameplayach, w którym gracze wcielają się w templariuszy i polują na siebie wzajemnie. Drugi to "Hunter" - jeden z graczy wciela się w asasyna i ma za zadanie zabić swój cel, pozostali przejmują role strażników i muszą mu w tym przeszkadzać. Grający asasynem może wybrać sobie klasę. Jak dotąd znamy 10 klas - jakie?

Doktor: jego główną bronią jest strzykawka. Strój przypomna te, które nosili lekarze w czasie zarazy, twarz ma ukrytą pod maską. Strój lekarza różni się od znanego z Assassin's Creed II, a dodatkowo dziób maski jest krótszy.
Kurtyzana: jej główną bronią jest wachlarz.
Kat: posługuje się głównie toporem.
Bankier: uzywa szponów, by pozbywać się swoich ofiar.
Ksiądz: w misjach nieodłącznie towarzyszy mu sztylet.
Łowca: posługuje się składanym ostrzem.
Fryzjer: jego główną bronią jest brzytwa.
Kupiec: nie wiem( na razie ;-) )
Arlekin: postać specjalna, dodawana do pre-ordera w gamestop.com albo w edycji kolekcjonerskiej.
Oficer: postać dodatkowa dostępna w edycji kolekcjonerskiej. Jego strój przypomina ubranie Dante Moro.
.

W trybie multiplayer będziemy mieli różne zdolności do wykorzystania, a mianowicie:

Zmiana swojego wyglądu i wtopienie się w otoczenie
Przyspieszenie
Otoczenie się postaciami, które wyglądają tak samo, jak my, by naszemu oprawcy trudniej nas było wyłuskać z tłumu
Zmiana wyglądu npc na nasz i posłanie niewinnego w przeciwnym kierunku dla zmyłki
Bomby dymne, przydatne do przerywania pościgów
Ukryty pistolet
"Power charge"
Noże do rzucania - mające na celu spowolnienie uciekającej ofiary
Jednocześnie będzie można używać tylko dwóch wybranych umiejętności. Po wykorzystaniu jednego zestawu trzeba będzie wybrać inny. Można będzie tworzyć także własne zestawienia.
Obrazek
Multi zapowiada się naprawdę fajnie, dość nietypowo biorąc pod uwagę taką grę, mam nadzieję, że dostarczy mi sporo rozrywki, chociaż ja traktuję multi bardziej jako dodatek do gry zawsze. A to potwierdzone, że będą tylko te dwie opcje rozgrywki, które przedstawiłeś CzarFace w multiplayerze? Czy to są po prostu na razie jedyne znane?

A ten filmik to ja dzisiaj wcześniej już z rana wrzuciłem tutaj na forum tylko, że link dałem, ale zapomniałem, że my faceci jesteśmy wzrokowcami :)
Obrazek
czapel007 napisał(a):
barth89 napisał(a):
Ciekawi mnie, czy będzie AC, którego akcja będzie dziać się podczas 2 wś...

Jak to sobie wyobrażasz, nacieramy na okupujących Polskę Niemców z MP5 czy Sowietów z pepeszami ukrytym ostrzem czy lugerem z tłumikiem?


MP5 to zdecydowanie nie II wojna światowa kolego...
Co do Assassina - nie grałem w żadną z części, ale najnowszą zakupię na PS3.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Jeferiaz to proponuję Ci zakupić teraz jeszcze Assassin's Creed II, jest to już naprawdę bardzo dobra gra, poza tym wyszła dopiero w tym roku, więc jest jeszcze nowiutka. Jedynki ci nie proponuję jak nie grałeś w nią jeszcze bo jest strasznie monotonna, ale II to już Mistrzostwo. Naprawdę ja osobiście radziłbym Ci zainwestować najpierw w II, trójką i tak wyjdzie dopiero w listopadzie, poza tym, dwójkę zawsze będziesz mógł sprzedać a na AC II popyt jest i to duży ;-)
Obrazek
A ja miałem tyle szczęścia, że AC2 wygrałem w konkursie, choc i tak miałem zamówiony preorder :P

Co do multi - no bardzo fajnie się zapowiada, ale martwię się, żeby Ubi nie zrobiło z niego czegoś takiego co jest w SPlinter Cell: Conviction, czyli niby fajnie, ale już traci na sile i coraz mniej osób w niego gra.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Barth w jakim konkursie wygrałeś go? :-)

Multi to i tak tylko dodatek, na początku na pewno będzie sporo osób, zobaczymy jak długo się utrzyma taki stan. Swoją drogą nie mogę napatrzeć się na ten pierwszy trailer, który wstawiłeś barth tutaj w pierwszym poście. No po prostu cudny, nie wiem czy nie najlepszy trailer jaki widziałem.
Obrazek
Wygrałem na GOLu (trzeba było napisać wady i zalety gry w komentarzu :P ).

No ten trailer klasą dorównuje tym trailerom ze Star Wars ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
No trailerek wymiata ;-) Co do gry to czy Ezio będzie umiał strzelać z kuszy? W na filmiku(singleplayer) koncówke widzieliśmy jak Ezio wchodzi na mury koloseum z kuszą na plecach.
Obrazek
Chyba jeszcze nie wiadomo, w trailerze pierwszego AC, Altair też miał kuszę, a w grze jej nie było. Ale podobno tym razem ma być kusza

Jedynki ci nie proponuję jak nie grałeś w nią jeszcze bo jest strasznie monotonna,


Ale nadrabia to fabułą, gameplayem i klimatem, a samo łażenie po mieście sprawia taką przyjemnosć, że na śledztwa można przymknąć oko.
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Trailerze? To jest gameplay, a więc chyba będzie kusza.


W dwójce podobało mi się że Ezio umiał pływać było to naprawdę przydatne.
Obrazek
Chodziło mi o niedotrzymanie obietnicy w sprawie jedynki i kuszy :D
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
No ale jak jest na gameplayu to musi być ;-)
Obrazek
Z racji tego że chcę fundnąć sobie AC II, czy ktoś kto grał w AC II może odpowiedzieć mi na pytania:
1.Jaki jest poziom trudności, czy kontratak dalej zapewnia zwycięstwo?
2. Czy misje nie opierają się tylko na średnio ciekawych śledztwach?
3. Jak w końcu jest z tymi zabezpieczeniami i serwerami Ubisoftu, czy to prawda że wywala z gry?
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
1.Poziom trudności jest - raczej łatwy. Aczkolwiek walka sprawia sporo frajdy, bo jest sporo udoskonaleń względem jedynki.
2. Misję są o wiele bardziej zróżnicowane niż w I, dzięki temu ta część zdobyła moje serce w 100%.
3. Mnie ani razu nie wywaliło z gry.

Polecam naprawdę gorąco kupno tej gry, nie zawiedziesz się.
Obrazek
1.Jeżeli chodzi o pozimom trudności, gra jest prostrza niż pierwsza część, kontratak nie daje do końca zwyciestwa ponieważ trzeba parę razy go wykonać na cięższych przeciwnikach, ale moim zdaniem i tak jest łatwiejsza od jedynki.
2.Nie, tutaj nie ma żadnych śledztw
3.Ja nie miałem żadnych problemów z zabezpieczeniami Ubisoftu, może na początku, nie mogłem się zalogować na ich serwer, teraz z tym nie ma problemu,serwery wyłączali tylko dlatego że hakerzy się włamywali aby złamać gierkę.

Polecam kupno tej gierki, najlepsza gra w jaką grałem w tym roku i oczywiście przebija pierwszą cześc.
cron