Arcania a Gothic Tale

Arcania a Gothic Tale - jest to czwarta część z serii Gothic nie licząc dodatków. Gra tworzona jest przez studio Spellbound.

Producent: Spellbound
Wydawca: Jowood
Dystrybutor PL: CD Projekt (?)
Data wydania: prawdopodbnie Zima 2009
Polskie wydanie: brak informacji
Cena: brak informacji
Tryb gry: Single player
Wymagania: brak informacji
Nośnik: brak informacji
Oficjalna strona: http://arcania-game.com
Polska strona: http://arcania.gram.pl

O grze:

- W grze wcielamy się w całkowicie nową postać, o której nie mamy żadnych istotnych informacji. Wiemy że jest on rybakiem i nie ma imienia, a jego umiejętności bojowe jak i magiczne będą zerowe.
- Akcja Gothic 4 rozgrywa się 10 lat po zakończeniu Gothic'a 3.
- W Arcania a Gothic Tale pojawi się stary Bezimienny. Przyjmie imię Króla Rhobara 3 i ruszy ku podbojom. Jak się okazuje, Bezimienny nie jest wzorowym władcą. Wręcz przeciwnie, jego panowanie kojarzy się z tyraństwem, złem i okrucieństwem. Jednak nie robi tego z własnej woli. Został on opętany przez złe moce, silniejsze od Innosa i Beliara. Granicę królestwa Myrthany sięgają aż do południowych wysp.
- Pogoda będzie miała wyraźny wpływ na otoczenie np.: gdy pada deszcz strażnicy schowają się w domu by uchronić się przed nim. Podobnie będzie z innymi ludźmi, ponadto możliwe że gdy wejdziemy w błoto nasze ubranie się "ubrudzi".

Zapraszam do dyskusji. Jak myślicie jaką grą okaże się Arcania a Gothic Tale ?
No, no ;) Ciekawe, ale mogli by chociaż raz odejść od stereotypu i nadać imię bohaterowi oraz dodać jakiś akcent do dialogów naszej postaci :)
Dla mnie seria Gothic skończyła się na części drugiej. Nawet dodatkowi do dwójki czegoś brakowało, choć grało się przyjemnie. Fabuła z dwójki dla mnie to istne mistrzostwo. Piękna gra. Jedynka niezbyt mi się podobała, ale uważam ją za dobrą grę.

Trójki nie przeszedłem, czekam na najnowszego patcha, zobaczymy, co z tego będzie. Grałem w demo (v1.0) nie było tak tragicznie, ale słyszałem, że fabuła nudna. Zobaczymy.
Dodatek do trójki, to podobno komedia. Nie skomentuje.

Na "czwórkę" czekam z lekką rezerwą, zobaczę, co tam w trawie piszczy, ale fajerwerków nie oczekuje. Jeżeli Arcania AGT, okaże się kupą, to będzie, to początek końca Jowood.
Obrazek
Grisha napisał(a):
Trójki nie przeszedłem, czekam na najnowszego patcha, zobaczymy, co z tego będzie. Grałem w demo (v1.0) nie było tak tragicznie, ale słyszałem, że fabuła nudna. Zobaczymy.


Wczoraj kopiłem sobie Gothica 3, wczoraj także wyszedł patch do niego (880mb!) zainstalowałem, patcha ściągnąłem i teraz gram. Jestem frajerem, fabuła jest zajebista, ostro się wciągnąłem. Jestem aktualnie w monterze i rozpracowuje orków. Gierkę polecam. Co dał mi patch? sam nie wiem, gram na max detalach, gra mi nie tnie, choć raz na godzinę drobne przycięcie jest. Ogólnie można powiedzieć, że Gothic 3, trzy lata po premierze jest w końcu grywalny!

Teraz zaczekam aż załatają dodatek do trójki i za jakiś czas i jego kupie.
Obrazek