Aplikacje i gry na komórę

Chciałbym abyście w tym temacie podawali fajne gry bądź aplikacje na komóry, które podbiły wasze serca (albo ułatwiły życie).
Tylko KONIECZNIE podawajcie jakie są to aplikacje (JAVA czy Symbian czy coś innego) . BAAARDZO mile widziane byłyby screeny z gier.
To ja zacznę:
1.GRA


Ja bardzo, ale to bardzo polecam grę pod JAVA o nazwie Zombie Infection.
Obrazek

Obrazek



Super rozwalanka a'la zombie, jest (co najważniejsze) długa, z super fabułą i pełna krwi of coz :satan: Aż dziw uwierzyć że takie gry mogą powstać na komórę.
Istnieją wersje okrojone tejże gry i szczerze ich NIE POLECAM- tak więc bierzcie tylko wersje które zajmują 1 MB
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Z mojej strony moge polecić extra gierkę jaką jest Real Football 2006. Dobra gra, nie sposób się przy niej nudzić. To taka FIFA tyle, że na komórkę :-D . Jest to gra pod JAVA
Obrazek
Obrazek They never fight alone...
Jest Mafia 2 na komórki. Gra jest trudna i elegancko wykonana. W grze wcielamy się w gościa uciekającego po zdradzie Thomasa z Lost Heaven do Empire City. Jest on bratankiem znanego nam Vincenza, a jego przełożonym wkrótce zostanie Frank Falcone. Gra nie jest fabularnie zgodna z wersją na PC, ale i tak gra się przyjemnie.
Grę można pobrać na stronie 3gplay.pl
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Jedyne aplikacje jakich używam na telefonie to Opera mini, bardzo wygodna przeglądarka na telefon, a także google maps- czasem się przydają. Wszystko w wersji Java, bo niestety mam avile :-F
Jednymi z fajniejszych gier wg. mnie są :

BMX Boy



Skater Boy



Fruit Ninja



Dragon, Fly!





Świetne gry na androida :) Polecam.
Obrazek
Moje serce podbił Transportoid. O samej aplikacji nie będę pisał, bo wszystko jest pod linkiem. Napiszę tylko, że to must have, jeśli ktoś często się porusza komunikacją miejską.