Amatorski filmik-niegrzeczny aspirant

Czy filmik "Niegrzeczny aspirant-Lentinki" ci się podoba?
8% (1)
77% (10)
8% (1)
8% (1)
Liczba głosów: 13
Siema.
Mój kuzyn nakręcił taki oto filmik o niegrzecznym policjancie na konkurs Skittles no i nie wygrał...
I teraz mnie nudzi :A abym jakoś reklamował to jego dzieło... Wiec zapraszam i komentujcie wszystko co sie da, ja mu przekażę ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=L3r3UYJzSyc
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Ogólnie pomysł fajny, tylko gdyby nie te "przekleństwa" byłoby w porządku ;-)
Obrazek
Hmmm.. W sumie to się doliczyłem tam tylko jednego przekleństwa w scenie z autem ale to dobrze że jeszcze zwraca się uwagę na kwestię przekleństw :)P
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Nawet fajny, klimat filmów niemych uważam za świetny. No ale tak jak RG13 wspomniał przekleństw nie powinno być ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Podobnie jak panowie wyżej - gdyby nie wulgaryzmy to może by wygrał, bo pomysł bardzo fajny ;) Może jakaś inna czcionka przy tych tekstach, taka bardziej... "stara"? Z zawijasami itd. Ogólnie bardzo dobre :-)
Obrazek
Jeśli chodzi o mnie to bardzo mi się podoba. Fajny pomysł z takim niemym filmem ;-) . Przekleństw nie było aż tak dużo. :-)
Obrazek They never fight alone...
Film jest w porządku. Ciekawy pomysł z niemą oprawą filmu. Odnośnie przekleństw - nie było ich dużo, a jeśli już to nie te "najwulgarniejsze".
Tak, ale takie przekleństwa beznadziejnie wyglądają, już wole usłyszeć zwykłe, polskie kur** ;-)
Obrazek
Dokładnie pomysł ciekawy:) Reklamy są bez przekleństw więc to należałoby poprawić... jeśli film startowałby ponownie do konkursu.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Heh kuzyn już mówi że będzie próbował nakręcić teraz filmik na reklamę netii :) I teraz spróbuję mu wbić do głowy by nie szarżował z przekleństwami.
P.s. Kuzynek się cieszy jak dziecko gdy mu powiedziałem o odbiorze filmu :D
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek