Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Ależ się stęskniłem!

Szczęść Boże!

Witam was kochani ponownie na najlepszym polskim forum o grze Mafia. Nie było mnie tu jakiś czas, chyba aż przez rok. Wiecie, studia, praca, studia itd. za bardzo mnie pochłonęły. Ostatnio na naszej grupie FB odezwało się kilku ludzi w sprawie ponownego zlotu MafiaTown. Pomyślałem sobie: Kurczę, oni jeszcze o tym pamiętają, chcą nadal się integrować, a ja znikam z tego forum jak gdyby nigdy nic...
Uznałem, że nie warto wszystkiego tłumaczyć codziennymi obowiązkami, bo czy nie można dziennie poświęcić chociaż paru minut konwersacji na tym forum? Przecież niejeden z nas ma bardzo miłe wspomnienia związane z życiem forum. Nie chcę już, tak jak wcześniej, bezproduktywnie pojawiać się i znikać, tylko znów zagościć tu na stałe, bo jak sobie przypomnę o tych wszystkich zabawnych rozmowach na Shoutboxie, to mi się dosłownie łzy cisną do oczu. Na serio, chociaż rzadko to się zdarza ;-)

Co u mnie? Studiuję sobie informatykę na ZUT w Szczecinie (dawna Politechnika), kończę już powoli te studia (przedostatni semestr), piszę pracę, a od lipca powinienem zacząć wyczekane praktyki :-D Samochodu póki co się nie doczekałem, chociaż głęboko wierzę, że to się zmieni ;-) No i rzecz jasna - mam wspaniałą dziewczynę od pół roku (właśnie dzisiaj równo tyle mija :)) ). Tak poza tym, to nic szczególnego.

A co u was? Pytam o to zwłaszcza znane mi od dawna mordeczki, czyli Maf, Acozz, Kasia (Gangster), nivener, Joguś, Cukier, Sergio, Mnich, Kevin, DMateo i pewnie parę jeszcze innych osób, których nie pamiętam. Ech, czas robi swoje... Odezwijcie się proszę :->

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i od dzisiaj postaram się być znowu prawdziwą częścią forum, a nie tylko wpisem w bazie danych użytkowników :-)

Z Bogiem! :lol:
Johnny aka Michał K.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Dzień Dobry Panu! :)
Miło widzieć ponownie.

PS. To jest jakaś grupa na FB? :P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dokładnie... gdzie ta grupa na FB bo częściej jestem na Fb niż tu... i również witam po długich latach :D

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Wysłaliśmy zaproszenia na wasze maile z profilu. Jeśli są nieaktualne, poprawcie je, bo mail do nas wróci :(
Ja również witam po dłuższej przerwie. Również nie bylo mnie bardzo dlugo, ale liczę ze cześć użytkowników mnie pamięta :D
Obrazek They never fight alone...
cron