Ale błąd!

Ludzie ale błąd. Looknijcie (sorry za duzy rozmiar obrazu ale dopiero zrobilem screena):
Obrazek

Gram od 6 lat ale nigdy nie mialem az takiego bledu.

Na przyszłość wstawiaj miniaturki, no i te LOL jest zbędne //dosia92
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
od 6 lat miasto się rozwija... nowy budynek budują ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
To jest brama z baru Salierego. Przy Citybars bardzo często mi się to zdarza, nieraz brama sięga aż do przeciwległego budynku i samochody się o nią rozbijają :-)
Obrazek
Nieraz się taki błąd u mnie wyświetlał :-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
LOL to ja wam coś opowiem a więc:
Gdy jechałem samochodem po misji tego co się bank okrada to gdy podjechałem do baru salierego to na ścianie pojawił mi się jakiś koleś w okularach i takich zębach pokrzywionych i się śmiał normalnie to jakiś BUG w grze był lol a mam grę mafia z Playa :).
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
@up A po ulicy biegały krowy! Tak miałem to samo. Poza tym po niebie latały samochody z mafii 2 !!
Wito wyskoczył zza rogu i mi powiedział że w przyszłości mnie zabije pod domem gdy będę podlewał trawnik!

Warn dla pana wyżej za kłamstwo, nabijanie postów i offtop (po części).
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
A co do błędu to dość interesujące ale sam jeszcze takiego przypadku nie miałem, oprócz paru przypadków gdzie jadąc i skręcając najechałem na chodnik i w tym momencie koło na krawężniku wtapiało się w glebę ale to sporadyczne przypadki.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Ja długo gram w Mafię z City Bars (z RD2[Dzięki dosia92;]),ale nigdy mi się takie coś nie przytrafiło. :shock:
Obrazek