Aktualizacja skryptu forum

Dzisiaj w nocy odbyła się aktualizacja skryptu forum, więc jest bardzo możliwe, że coś może źle działać. Jeśli tak będzie, napiszcie do mnie na PW lub na forum (sprawy techniczne). Problemy mogą też dotyczyć strony głównej. Wiem już o pustej treści komentarzy i wpisów w shoutboxie na głównej, więc o tym mi już nie piszcie. Postaram się to naprawić, o ile znajdę źródło problemu.

W celu optymalizacji, usunęliśmy użytkowników, którzy nie mieli na swoim koncie żadnych postów i nie logowali się od 1 stycznia 2010 lub w ogóle.

Cenzura wróciła. I bynajmniej nie po to, żeby uprzykrzyć życie użytkownikom. Ostatnio zauważyłem, że ludzie tutaj zaczynają sobie na coraz więcej pozwalać. Niektórzy goście (zwłaszcza starsi) są wrażliwi na przekleństwa. Wchodząc na MafiaTown, widzą, że na shoutboxie średnio co 20 sekund sypie się kur**, ch** (bez cenzury), etc. i szansa na to, że będą się tutaj udzielać zmniejsza się do znikomej. Jeśli choć trochę zależy ci na MT, drogi użytkowniku - zacznij używać gwiazdek przy takich słowach.
Nowy post, żeby wszyscy widzieli. Jeśli komuś naprawdę przeszkadza cenzura, może ją wyłączyć w taki sposób:

  1. Panel użytkownika -> Ustawienia forum -> Przeglądanie postów
  2. Przełączamy Odblokuj cenzora słów na Nie, klikamy Wyślij.