Agonia na MT

Obrazek

Stan Agonalny.. Na MT bez zmian od tygodni, nie dzieje się nic.. Wyraźmy temu sprzeciw, przekonajmy Acozza i ruszmy do pracy.. URRRAAAA.

Sora za obrazek ale weźcie ze go rozwińcie xD
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Agonia, agonią ale czym się kierowałeś zaznaczając poszczególnych userów?
Symboliką postaci które umieścił Matejko xD
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Nie wiem jak chcesz 'przywrócić' stan sprzed premiery (czyli tłok na MT, masa ludzi na shoucie itp.). Tego się po prostu nie da zrobić. Taka jest kolej rzeczy: im bliżej było do premiery, tym więcej ludzi bywało na MafiaTown, każdy wyglądał jakichś nowych wieści co do M2, gameplayów, screenów, etc. Tydzień przed premierą, czas oczekiwania na Mafię 2 upływał na rozmowach o tym jaka ona będzie i co chcielibyśmy w niej zobaczyć. Od premiery do dwóch tygodni po niej trwał ogólny zamęt i burdel na forum, co związane było z problemami z odpaleniem Mafii, wymianą wrażeń po zagraniu w nią/przejściu jej, oraz ogólna dyskusja. Teraz zaś, po prostu nie ma za bardzo tematów do dyskusji. Kto miał się wypowiedzieć - ten się wypowiedział, kto chciał podyskutować - podyskutował, kto chciał się pokłócić - pokłócił się i koniec. Czasem przyjdzie ktoś kto zapoczątkuje ciekawy flame, albo cokolwiek innego co mogłoby rozruszać forum, ale nie zdarza się to za często (niestety). Ale taka jest kolej rzeczy, że po premierze wszystko jakby cichnie, ludzie zaglądają na forum rzadziej i już. Do tego zauważ fakt, że rozpoczął się rok szkolny, a więc sporo userów (śmiem nawet twierdzić, że większość) nie ma już czasu na zaglądanie na forum. Praca/szkoła robi swoje niestety.

Więc sądzę, że choćbyś proponował setki reform, zmianę redakcji (do której de facto nie ma chętnych, bo po prostu nie ma o czym pisać), czy też zmianę moderacji to nic to nie da. A już głupotą jest obarczać za ten stan administratorów. Po prostu tak już jest po premierze i do tego w okresie pracy/szkoły i nic z tym nie możemy zrobić. Amen.
Nie zrozumiales mnie. Chodzi mi o to ze nie robi sie zadnych artykulow o M2. Ze nie ma tloku to nawet lepiej.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
A, w takim razie wybacz, źle cię zrozumiałem. No ale jaki jest cel tego, żeby dać nowe artykuły? Ano cel jest taki, żeby przyciągnąć nowych userów, nie mylę się? Jeśli tak to mnie sprostuj.
Fiacik jakie ty chcesz nowe artykuły o Mafii? Wszystko co było zostało powiedziane.Fiacik jak chcesz nowych artykułów to rusz się i zacznij kopać w necie, znajdź coś ciekawego, napisz do redaktora czy admina albo napisz o swoim ''znalezisku'' na forum.
A z innej beczki można by było uzupełnić np. opisy broni i samochodów. Na innych stronach dawno jest to już zrobione tylko my jesteśmy 1000 lat za murzynami.
Si vis pacem, para bellum.
Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona ludzi to statystyka. J. Stalin

Pentium Dual-Core 2.80 GHz | 2x2GB Ram|Nvidia GeForce 9800GT 1GB
Windows 7 Enterprise 32bit
Sprawa jest prosta. My z Mafem mamy minimum wolnego czasu i nie zmienimy nic w tej sprawie. Jeżeli chcecie zamieścić artykuł wystarczy napisać. (Joguś Twój wstawię jakoś w tygodniu bo łączę go z materiałami Kevina).
Ta, ale mógłbyś zrobić chociaż dwóch nowych redaktorów.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Znasz jakiś chętnych cwaniaku? Myślisz że tak łatwo znaleźć kogoś kto by się nadawał? A może sam chcesz się zgłosić. Też mi ta sytuacja nie odpowiada, ale co poradzić. Trzeba czekać aż znajdzie się ktoś odpowiedni.
Obrazek
Albert302 napisał(a):
Ta, ale mógłbyś zrobić chociaż dwóch nowych redaktorów.


bananmaciek napisał(a):
A może sam chcesz się zgłosić


Stawiam dychę, że koledze dokładnie o to chodzi. Już w jednym z tematów prosił, by przyjąć go na moderatora. Podpisuję się pod postem bananamaćka, że gdyby pojawili się jacyś odpowiedni chętni, to Acozz i Maf raczej nie ociągaliby się z zatrudnieniem nowych redaktorów.
Nie wiem co do mnie macie, ale nie będę się z wami kłócił...
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Z redaktorami sprawa jest prosta, jeżeli ktoś kompetentny się pojawi (a narazie takich brak) zwerbuję go.
Od niedzieli nie mam internetu gdyz budowniczowie przecieli kabel i nie zanosi sie zeby szybko to naprawili..
naprawią spokojnie....a co do agoni hmmm... każdy może być redaktorem nie każdy moderatorem sprawa prosta...

acozz double post :mrgreen:
ostrzeżenie +1 8-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I