Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

A no cześć :)

No to jedziemy z tym koksem :)
Na imie mi Eliza licze sobie ledwie 16 wiosen,Jestem kontaktową optymistką która wprost uwielbia poznawać nowych ludzi, także jestem typem artystycznej duszy uwielbiam sztukę i literature,co do literatury pisze własne książki i opowiadania,myśle że jestem nawet dobra ale to tylko moje przypuszczenia.Co mnie tu sprowadza? lubie udzielać się na forach a i wciągneły mnie przygody z mafiosami :) co do gier to jest świetne umilenie wolnego czasu,najbardziej lubie gatunki rpg i akcji. to chyba na tyle bo skończyłą mi się vena.Pozdrawiam.
Kolejna dama na forum. :) Cześć!
Liceum, technikum, zawodówka? Albo jeszcze kiblujesz w gimbazie?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Witam :->
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
pierwszy rok Liceum ;]
No witaj witaj :))

Ja też pierwszy rok w liceum :-P
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Hello.
Może przynajmniej ty zostaniesz dłużej niż tydzień.
Obrazek
Siema młoda. Wpadaj często, inaczej gniew nasz będzie ogromny.
muore il bandito, la mafia vive
to fajnie że mam rówieśnika ;> przynajmniej najmłodsza nie jestem.Myśle że zostane na dłużej bo lubie się udzielać na forach,a co do tego to dużo ,,nowych,, rezygnuje po krótkim czasie ?
Chodziło mi o rejestrujące się dziewczyny. Wszystkie znikają szybko lub później.
Obrazek
aaaahaa sorki żle zrozumiałam ;d no cóż postaram się dłużej zabawić tu z wami.
Cześć.
Piszesz?
Widzisz ja też. Jeśli masz coś ciekawego to wstaw na forum.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Hej. Zgadam się z kolegami wyżej, mam nadzieję, że Cię nie wywieje zbyt szybko z forum ;-)
Witam ;-)
Obrazek They never fight alone...
Jak vena mi wróci to na pewno coś wrzuce :] nie wywieje bez obaw. I ja również cię witam Kamiloxin ;)
Witam o rok starsza koleżanko ;)
cron