925/5809 MB czyli problem z instalacją

Tu znowu ja. Znowu z problemem, choć mam wątpliwości co do tego, że ktoś mi tu może pomóc. Miałem na początku problem z grą, a mianowicie chciałem sobie zagrać w Mafię II, gdyż od 2 miesięcy nie grałem. No i cóż - chciałem odpalić misję - nie odpaliło, tylko od razu wywalało do pulpitu bez żadnego komunikatu. No to postanowiłem, że odinstaluję i zainstaluję grę i właśnie.

Na początku wszystko niby okej, ale potem - stanęło na 925 MB z 5809 MB, czas co 5 sekund wydłuża się o minutę. Doszedłem już do 1 godziny i 50 minut! Co mam w takim razie zrobić?

Mój steam - kamil13648. Liczę na pomoc.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Zrestartuj Steam/instalację.
Okej, o tym zapomnijmy, bo grę pobierałem przez 2 dni (łącze szybkie jak torpeda... 100 kb/s :D) i to na platformie Steam pobierałem!

Zresztą, wtedy nawet restartowanie instalacji nie pomagało.

Mam grę, niby okej, ale jest inny problem - uruchamiam grę i wyświetla się taki komunikat:
"Nie udało się uruchomić gry (aplikacja jest już uruchomiona)."

Dodam, że wcześniej gry nie uruchamiałem. W ogóle dziwne, że mi z płyty nie instalowało tylko pobierało grę z platformy.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
No i kolejny już raz udało mi się rozwiązać problem samemu :D

Przede wszystkim musimy mieć niezalogowany Steam. Następnie odpalamy "mafia2.exe" (nie wiem, jak launcher.exe, bo tego nie patrzyłem, ale prawdopodobnie to ten plik uruchamia Steam) znajdujący się w folderze "pc". No i ja patrzyłem w trybie offline i działało ;) Nie wiem jak online, ale podejrzewam, że i tu nie będzie żadnych problemów - kwestia tego, jaki plik się uruchamia, jeśli dobrze mówię.

Także temat do zamknięcia i do archiwum albo kosza, gdzie chcecie ;)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
cron