2 ciekawostki

Pewnie każdy zagorzały fan Mafii 2 już to widział, ale warto to wspomnieć.

1. Otóż na poniższym screenie widać człowieka z psem na smyczy (po prawej stronie przed żółtym samochodem). Wnikając w to taki przechodzień będzie mógł się łatwiej bronić przed atakami złodziei czy...głównego bohater gry ;)

Obrazek



2. A teraz czas na 3 obrazek z przedostatniego newsa z naszej strony. Również po prawej stronie widzimy parkometr. Czy będzie to szansa na łatwy zarobek?

Obrazek
Ciekawe spostrzeżenia, psy w pierwszej części mafii nieźle utrudniały życie. A, co do parkometrów, to niezły pomysł, by móc je okradać, ale też fajnie byłoby móc normalnie płacić za postój, takie szczegóły dodają atrakcyjności grze.
Obrazek
Ja tam wolę brać niż dawać :P Okradanie parkometrów mogło by być takie jak np. w GTA Vice City ;D Strzelasz albo rozjeżdżasz. Można by też pokusić się o jakieś otwieranie śrubokrętem tak jak sie otwiera samochody ;)
Z tym psem na tym zdjęciu wiedziałem już dawno. Ciekawa sprawa z tym parkometrem. Fajnie by było gdyby można go okradać.
Może będzie można mieć własnego pieska :-D
Acozz fajnie by było :-> .A na jednym screenie [nie widziałem go na tej stronie choć może jest] znajduje się rower może można by było się na nim przejechać :-)
To już by było w stylu GTA SA.
muore il bandito, la mafia vive
Ja tam nie widzę żadnej smyczy :-|
Może ten pies jest bezpański choć wątpię :-/
Chyba tam jest smycz i pies, ale to za mały screen, żeby ocenić - ten pies to tu tylka kilka pikseli. :-/
No właśnie :->
Nie widzę, żeby jakieś piksele szły przez latarnię (dolna część), a na ogon się chyba smyczy nie zakłada.
Aaa! No po powiększeniu wyraźnie widać tego psa :mrgreen: . Czy to było możliwe już na samym początku, po stworzeniu tego tematu? :-o
Tak, to było cały czas możliwe :P Od teraz zawsze pod obrazkiem piszę:

(Kliknij na obrazek aby powiększyć)


:)