[Paulie's Stories : Historia Lost Heaven [Cz. 1-3]

Fajnie. A kiedy można się spodziewać wydania moda ?
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
Nieprędko, za to będzie niedługo niespodzianka :)
I got used to it.
Aktualizacja 3 części!
Przepraszam, że tyle to trwało (i że to tylko aktualizacja), ale w końcu wydaję łatkę do dotychczasowej części moda.
Co w niej najważniejszego? Aktualizacja dubbingu - w końcu nie mówią maszyny, tylko prawdziwi ludzie. Kilka postaci także zostało podmienionych - pełna lista aktorów dostępna w grze.
Dziękuję Jakubkowi i Asasynkowi, którzy załatwili ludzi oraz Patrykowi, który dokonał poprawek z plikami dźwiękowymi.
Co jeszcze? Dodałem łatwy poziom w 4 rozdziale (strzelanina w hotelu) - rozmowa z Tommym doda tyle HP, że nikt już nie powinien mieć problemu z przejściem gry.
Do tego naprawa kilku pomniejszych bugów.
Wielkie podziękowania należą się także Patrykowi, który wykonał wielką pracę, w tym:
-obróbka dźwięku,
-nowy model Sama dla 3 części,
-usunięcie interfejsu w trakcie dialogów,
-poprawa kilku bugów i błędów graficznych.

Cały czas nie zapomniałem o 4 części, oceniam stan prac na 30-40%, co nie jest wbrew pozorom źle. Doktorat spowalnia moje prace nad modem, ale i on zbliża się ku końcowi :)

Dziękuję wszystkim graczom i zainteresowanym i mam prośbę, abyście jeszcze troszkę na mnie poczekali, a mam nadzieję, że dostarczę wam kilka kolejnych dobrych misji :)

LINK
https://www.dropbox.com/s/8zdgmvcfh6bfvxq/mod.rar?dl=0
CAŁY FOLDER DROPBOKSA (znajdziesz tam inne przydatne pliki)
https://www.dropbox.com/sh/jwbn569bhsb3 ... mU1Fa?dl=0
I got used to it.
Modyfikację Paulie's Stories oceniam bardzo pozytywnie. Ciekawy scenariusz z głębszym przekazem, ciekawe pomysły na misje. W jednej misji pojawia się chyba nawet nowa mechanika, której nie było w oryginale – mianowicie z tym śledzeniem samochodu. Pamiętam, że w oryginale śledziliśmy przechodnia, a śledzenia samochodu nie pamiętam. Bardzo pomysłowa i oryginalna misja z tym, że śledzimy ciężarówkę i na mieście także w ruchu ulicznym pojawiają się czasem ciężarówki, więc w efekcie może się okazać, że jak się zagapimy, to będziemy śledzić nie ten pojazd co trzeba. Zatem w modyfikacji nie uświadczymy tylko misji o podobnym schemacie co z oryginału, ale również całkowicie nowe i świeże pomysły. Na duży plus w tej trzeciej części należy zaliczyć to, że pojawiają się nowe lokalizacje, a nie tylko te z oryginału. Właśnie tego mi brakowało w poprzednich częściach. Moim zdaniem jedna z najlepszych modyfikacji do Mafii. Myślę, że pomysł tej modyfikacji nadawałby się po pewnych przeróbkach do wykorzystania jako DLC do Mafii Definitive Edition. Ja osobiście grałem mając dodatkowo wgrany mod Remastered HD, moim zdaniem poprawia to wrażenia wizualne – najpierw należy zainstalować mod Remastered HD, a później dopiero na to Paulie's Stories.