Modyfikacje do Mafii Definitive Edition

Niezłe jaja, zaledwie pierwszy dzień od premiery i już powstają proste modyfikacje. Jeden użytkownik stworzył modyfikacje humorystyczną zamieniającą twarz Tommiego Angelo w zielonego kosmitę. Sama modyfikacja może nie jest specjalnie wartościowa, ale jej istnieje oznacza bardzo dobrą wiadomość - jeżeli udało się podmienić twarz Tommiego na twarz kosmity, to pewnie nie będzie dużego problemu, żeby zmienić mu i pozostałym bohaterom twarze na oryginalne z pierwowzoru :-) Oczywiście nie mam na myśli żywcem skopiowanie modeli z 2002 roku, ale wykorzystanie modeli wysokiej jakości z modyfikacji dla Mafii II.
Jeżeli kogoś denerwują te żółte romby nawigacyjne i polecenie misji wyświetlane non stop na ekranie, to pojawiła się modyfikacja wyłączająca interfejs. Jednak w obecnej wersji wyłącza ona po prostu wszystko, nie da się ustawić, aby np. zniknęły tylko żółte romby czy polecenie misji, a zostawić zegar prędkości, wskaźnik życia czy amunicji:
Obrazek

Z kolei dzięki Noclip mod można przechodzić przez niewidzialne ściany, dzięki czemu, np. można dostać się do zablokowanego metra nadziemnego i przejechać się kolejką:
Obrazek
Swoją drogą to dziwne, że wejścia do metra nadziemnego są zaspawane, jak tam prawie wszystko działa. Być może zostanie to odblokowane w przyszłej aktualizacji.
Modyfikacja na kamerę za kierownicy: (First person driving mod)

https://www.youtube.com/watch?v=jkKwCMRnKEs

Sprawdzałem, działa.
Ostatnio niektórzy spierali się tutaj o system osłon jakoby był nierealistyczny. Prawda jest taka, że wcale nie jest, wręcz przeciwnie. Problem stanowi natomiast nadludzka umiejętność gracza w widzeniu wszystkiego za osłoną dzięki kamerze trzecioosobowej. Okazało się, że komuś też przeszło to przez myśl i popełnił takiego moda: https://youtu.be/krlG0BJSI4s

EDIT: Jednak coś obejrzałem niedokładnie, w ogóle nie o to w tym modzie chodzi, to chyba był nawet jakiś błąd XD Jestem głupi, ale w sumie.. zwróćcie uwagę na ten moment gdy kamera chowa się za płot razem z Tommym, czy to nie byłaby właśnie dobra mechanika "realistycznego" systemu osłon?
Jednym z największych braków w Mafii Definitive Edition jest brak możliwości wsiadania do metra i tramwajów, co było przecież obecne w oryginale z 2002 roku, więc pod tym względem odświeżona wersja jest gorsza od pierwowzoru. To na co twórcom zabrakło czasu, zostało naprawione przez kamzika, który zrobił modyfikację Lost Heaven Tram Ride:
Obrazek
O, świetny ten mod z tramwajami