Titanic Mod

Twórca oprócz moda ma na głowie szkołę, więc nie oczekiwałbym rychłego wydania w 2014 roku. Poza tym, stara się on odwzorować jak największą ilość szczegółów a to zajmuje bardzo dużo czasu.
muore il bandito, la mafia vive
Doszła mnie plotka, że ma wyjść jeszcze w tym roku, bo jeden mój znajomy podobno rozmawiał z twórcą. Ile w tym prawdy? Nie wiem, ale szansa jest.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kto? Co? Jak? Jakieś konkrety?
Jeżeli wiesz coś konkretnego, podziel się tą informacją.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Jedna zwykła osoba, z którą mam po prostu kontakt na TS'ie. Nie chcę rzucać nickami, bo to jest totalny imbecyl. Podobno pisał z twórcą Titanic Mod'a, pytał się go kiedy zostanie wydany, i podobno ma być jeszcze w tym roku.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Cóż, w takim razie nie spodziewałbym się że jest to szczególnie wiarygodna plotka. Takie mody jak Titanic Mod to modyfikacje życia, gość będzie robił ją nawet kilka lat zanim uzna, że można ją wypuścić.
DonMateo07PL napisał(a):
Doszła mnie plotka, że ma wyjść jeszcze w tym roku, bo jeden mój znajomy podobno rozmawiał z twórcą. Ile w tym prawdy? Nie wiem, ale szansa jest.

DonMateo07PL napisał(a):
Jedna zwykła osoba, z którą mam po prostu kontakt na TS'ie. Nie chcę rzucać nickami, bo to jest totalny imbecyl. Podobno pisał z twórcą Titanic Mod'a, pytał się go kiedy zostanie wydany, i podobno ma być jeszcze w tym roku.


Odpowiadając jednym słowem : Bullshit ...

Tak się składa, że mam bardzo dobry kontakt z Mr Robvillem. Nie zamierza wydawać moda w najbliższym czasie (tym bardziej w tym roku, lol) bo jak już wspominałem, ma bardzo dużo roboty, tj. modelowanie, programowanie, testowanie. Gość jest prawdziwym perfekcjonistą jeżeli chodzi o Titanic Moda i mimo że wkłada w to ogrom pracy, nie zapominajmy że jest tylko człowiekiem. Tak więc wspomniana przez Ciebie szansa jest zerowa. Radzę wkładać takie plotki między bajki.
muore il bandito, la mafia vive
To już zaczyna trochę przypominać duke nukem forever. Czyli ciągłe pytanie autora do siebie co można jeszcze dodać, co poprawić i w końcu produkcja nigdy się nie kończy. Patrząc na progres odkąd zacząłem obserwować moda (86 %) do teraz, można zakładać, że zaczął go robić gdzieś w latach 80, albo dopiero dwa lata temu zaczął tak stopować z robotą. Ogólnie irytuje mnie, że się za bardzo nad nim spuszcza, robi cholerne rendery, które w przypadku modyfikacji są przecież nic nie warte..
Dzisiaj mija 10 rocznica tworzenia Titanic Moda. Początkowo autor Mr Robville zakładał, że będzie robił go 3 miesiące, jednak okazało się, że prace nad stworzeniem tak obszernej modyfikacji są bardziej czasochłonne niż pierwotnie zakładał i trwa to do dnia dzisiejszego. To najdłużej w historii tworzona modyfikacja do gry Mafia. Życzę autorowi powodzenia w dalszych pracach.

Obrazek

Jak ktoś ma kontakt z twórcą tego moda, to błagam, niech mu powie, że z czwartego komina nie wydostawał się dym... To była atrapa, dodana, żeby statek miał cztery kominy, bo w tamtych czasach im jednostka miała ich więcej, tym lepiej. Wiem co mówię, bo akurat temat TEGO statku to mój konik, moje hobby i zainteresowanie.
Mafia Titanic Mod to jedna z najdłużej powstających modyfikacji w historii gier komputerowych. Mr Robville poświęcił 15 lat życia na jej zrobienie. Na razie wyszła 1 część z planowanych 4. W październiku tamtego roku wziąłem się za jej spolszczanie, jednak przetłumaczyłem wtedy tylko intro. Teraz postanowiłem dokończyć, jednak większość dubbingu trafiła do kosza i zrobiłem go na nowo przy użyciu Flowtrona. Podziękowania dla Heroba za pomoc w jego trenowaniu. Niestety nie działa to na razie zbyt dobrze i jedną kwestię musiałem syntezować po kilkadziesiąt razy, zanim wylosowało mi dobrą próbkę, ale chyba efekt końcowy był tego warty.
Obrazek
Link do Titanic Moda: https://www.moddb.com/mods/mafia-titanic-mod
Link do spolszczenia: https://drive.google.com/file/d/1Cjub1jbhrwVs-Ukoa6tGxGeizHJcUf8h/view?usp=sharing