Jazda jako pasażer

Witam, orientuje się ktoś czy istnieje jakiś mod pozwalający jazde jako pasażer w wybranym samochodzie? Myślę że było by to ciekawe urozmaicenie trybu swobodnej jazdy w szczególności dodawało by trochę imersji :)
Generalnie da się to zrobić bez problemu - patrz mój mod. Ale nie wydaje mi się, żeby było to możliwe zrobić dla każdego samochodu z NPCem - a nawet jak, to byłaby to spora ingerencja w silnik gry. Wydaje mi się, że zawsze NPC będzie myślał, że mu próbujesz ukraść samochód.
Jeżeli ktoś by szukał, jak w ogóle zrobić, żebyś jechał jako pasażer - dodajesz w danej misji aktora (np. Sama) i samochód. Wrzucasz w skrypcie Sama jako kierowcę, potem skrypt COMPAREOWNERWITHEX i w przypadku, jeżeli gracz jest w samochodzie, to Sam ma dostać komendę, żeby jechał w dany punkt.
Inna sprawa, że AI dość kiepsko sobie radzi z prowadzeniem.
I got used to it.
Właśnie wpadłem na ten pomysł przy ogrywaniu twojego moda w którym Sam czasami prowadził :D Polecasz jakieś programy do edycji misji?
Standardowy zestaw to Bscriptview, MafiaWorldEditor i DCED. Wydaje mi się, że wszystkie wrzuciłem na dropboxa z moim modem.
I got used to it.