Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Siemanko

Siemanko, jestem tu nowa i serdecznie zapraszam was na moje pierwsze opowiadanie, które możliwe napisze... mam pomysł, ale na razie wam go nie powiem, bo na razie się zastanawiam jak to zacząć, może kilka słów o mnie.
Pochodzę z Górnego Śląska, uwielbiam mafię i wszystko co jest z nią związane, dziś grałam w Paulie Story i hmm gdyby w opowiadaniu przytoczyć jego los? oczywiście w formie wspomnień pisanych przez niego w zeszycie, tak zwany pamiętnik, to czasem bardzo pomaga i jest terapią, wiem że może to i jest jakiś niezbyt mądry pomysł bo od śmierci ojca Pauliego minęło w 1938 dwadzieścia pięć lat, ten wówczas miał 6 lat i dalej to pamięta, takiego widoku nie można od tak wymarzać z pamięci, jak wymyślę już jak napisać pierwszą część to ją wrzucę... Pozdrawiam
Fajnie, że mamy nową użytkowniczkę, bo ostatnio coś mniej osób tu zagląda. Z chęcią przeczytam Twoje opowiadanie, jak je napiszesz :)
Patryk napisał(a):
Fajnie, że mamy nową użytkowniczkę, bo ostatnio coś mniej osób tu zagląda. Z chęcią przeczytam Twoje opowiadanie, jak je napiszesz :)


Na pewno opowiadanko będzie zmienione... cóż miałam czas i pomysł :)
cron