Swobodna jazda - tor wyścigowy

Witam nie znalazłem nic na ten temat co by Mnie interesowało czy jest "coś" co umożliwiało by wjazd na tor w trybie swobodnej jazdy ? baaaaaaardzo mi tego brakuje :-P
Nie sądzę. Ten tor nawet nie istnieje w swobodnej jeździe. Za tunelem jest kawałek drogi i otchłań.
Salieri Cię dorwie
Jakiś CityBars czy inny mod nie dodaje toru do FR? Aż dziwne...
Z tego co pamiętam, mod "Freeride Expansion Mod" dodaje możliwość wejścia na tor, ale trzeba chyba mieć jakąś konkretną wersję gry.
muore il bandito, la mafia vive
Niestety, kiedy wejdzie się na tor w modzie "Freeride Expansion" po filmiku wywala.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
cóż .. trudno :-)
Polecam samemu zrobić coś takiego.
Zajmie to trochę czasu ale chyba warto ;)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
problem w tym że nie mam bladego pojęcia może jest ktoś chętny ? :mrgreen:
jest chętny ale za kilka miesięcy... może wcześniej. ...wiec czekaj albo ściągnij w/w mod.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Odkopuję żeby nie tworzyć nowego wątku.
Wie ktoś może czy zmieniło się coś w temacie modów zawierających tor wyścigowy?
Zależy mi żeby mieć dostęp do toru najlepiej we swobodnej jeździe, ale w sumie to obojętne w jaki sposób, żeby tylko była możliwość wjechać na niego dowolnym samochodem. Chcę sobie robić okrążenia i porównywać czasy wszystkich samochodów(czas sobie sam odmierzę) i wrzucać na YT. Wiem mogę to robić na mieście ale wolę na torze.
Próbowałem z modem Freeride Expansion Mod, ale nie działa w mojej wersji. Mam tę pierwszą z polskimi napisami, nie kolekcja klasyki.
W tym modzie z tego co wiem została tez podniesiona prędkość samochodów więc jeśli to prawa to nie nadawałby się.
Ech żeby tak wyszło jakieś oficjalne rozszerzenie do oryginalnej Mafii dodające te wszystkie potrzebne rzeczy do Freeride. Szkoda że nierealne.
SWJar napisał(a):
Odkopuję żeby nie tworzyć nowego wątku.
Wie ktoś może czy zmieniło się coś w temacie modów zawierających tor wyścigowy?
Zależy mi żeby mieć dostęp do toru najlepiej we swobodnej jeździe, ale w sumie to obojętne w jaki sposób, żeby tylko była możliwość wjechać na niego dowolnym samochodem. Chcę sobie robić okrążenia i porównywać czasy wszystkich samochodów(czas sobie sam odmierzę) i wrzucać na YT. Wiem mogę to robić na mieście ale wolę na torze.
Próbowałem z modem Freeride Expansion Mod, ale nie działa w mojej wersji. Mam tę pierwszą z polskimi napisami, nie kolekcja klasyki.
W tym modzie z tego co wiem została tez podniesiona prędkość samochodów więc jeśli to prawa to nie nadawałby się.
Ech żeby tak wyszło jakieś oficjalne rozszerzenie do oryginalnej Mafii dodające te wszystkie potrzebne rzeczy do Freeride. Szkoda że nierealne.


Mody działają tylko na wersji gry 1.0, więc jak jej nie masz tylko nasz zapewne 1.2 to tutaj masz link i sobie zainstaluj: https://drive.google.com/file/d/0B9r4VZ ... FLeTg/view
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
Igor napisał(a):
Mody działają tylko na wersji gry 1.0, więc jak jej nie masz tylko masz zapewne 1.2 to tutaj masz link i sobie zainstaluj: https://drive.google.com/file/d/0B9r4VZ ... FLeTg/view


Już działają mody po zainstalowaniu tego patcha 1.0. Wielkie dzięki! Tylko strasznie mi tnie Freeride Extended Mod, mam chyba za słabego kompa na tak rozbudowany mod.
cron