Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Hejka!

Witam ponownie po dłuższej przerwie!

Jestem już na finiszu studiowania i ostatnio miałem trochę więcej wolnego czasu, a jak to w wolnym czasie bywa, naszła mnie nostalgia i postanowiłem trochę powspominać stare, dobre czasy :-D Zaczęło się od odkopania starej, dobrej Mafii The City Of Lost Heaven, przechodzenia jej od samego początku oraz wznowienia mojego dawnego zboczenia, czyli grzebania w skryptach :mrgreen: Głośno jest teraz o Edycji Ostatecznej, więc jako wierny fan Mafii nie mogę jej ominąć (właśnie się u mnie instaluje).

Kilka lat temu też próbowałem wrócić (widać pewnie w tym dziale jeszcze ten topic :roll: ), ale pewne sprawy osobiste jednak powstrzymały mnie ponownie od ciągłego udzielania się na forum. Cały czas zdaję sobie jednak sprawę, że mam ze społecznością MafiaTown wiele ciekawych wspomnień i nie chciałbym tak bezpowrotnie stąd uciec. Będę wpadał co jakiś czas i coś dodawał od siebie. Być może nie będzie już tak intensywnie jak kiedyś, mam już swoje lata (w styczniu wskoczy 26), pracę i pewnie niedługo pojawią się jakieś latorośle :-P Nigdy już nie stworzę filmu o słynnym Taksówkarzu Tomaszu, bo to było dobre jak byłem gimbusem/licealistą, teraz nie mam już do tego weny zupełnie, ale miło to wspominam. Tak czy inaczej chciałbym choć trochę odnowić kontakt i poklikać z Wam znów od czasu do czasu, bo choć lata lecą, kontakty warto utrzymywać i odnawiać. Jedyne czego cały czas żałuję to fakt, że nigdy nie zobaczyłem się z żadnym z Was na żywo. Było blisko co prawda w 2016, ale w tych czasach właśnie mój kontakt na MT stawał się coraz słabszy i nic z tego nie wyszło. Może jeszcze się kiedyś uda, choć wiem, że teraz byłoby jeszcze trudniej niż wtedy i nie chodzi tylko o pandemię. Na razie jednak pozostanę sobie tutaj :-) Pozdrawiam!
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Witam Cię serdecznie! Pamiętam Cię, no i mam nadzieję, że Ty mnie też.
Też postanowiłem co jakiś czas tu zajrzeć (klimat i wspomnienia) i staram się jak najczęściej mimo ze obowiązki zawodowe itp itd ;D
Pozdro!
Obrazek They never fight alone...
cron