[Paulie's Stories : Historia Lost Heaven [Cz. 1-4]

bez zmian, niestety :(
I got used to it.
siema wiadomo coś co dalej z tym modem jakaś taka cisza nastała już prawie minął równy rok od premiery 1 części?
Jak idą prace nad modem ?
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
Jestem już na ostatniej misji 3 części, myślę, że miesiąc-dwa jeszcze i wydane będzie. Chyba, że dubbing pogorszy sprawę, bo ostatnio dość mocno się z tym męczyliśmy.
I got used to it.
Dobre wieści! Skończyłem robić 4 misję, więc cała część jest już prawie gotowa.
Zostało tylko: poszukać bugów, dać testerowi do zagrania, ew. poedytować jego sugestie, zrobić autosavy, w tym fotografie i opisy do nich, zrobić rysunki do wczytywania misji, zrobić trailer na YT, przetłumaczyć wszystkie teksty na polski, umieścić je w pliku gry, nagrać swój dubbing, zedytować dubbing innych, zmienić modele (w tym być może bronie), pododawać detale w kilku misjach, zrobić punkt startowy dla 3 części, zaktualizować pliki na dropboxie, dodać pliki odpowiedzialne za ruch warg, naprawić błędy z poprzednich części i być może coś jeszcze.
Problemem jest dubbing, który zajmie najwięcej czasu. Ale poza tym to nie powinno zająć już dużo, max miesiąc.
Jeżeli ktoś jest chętny podłożyć swój głos do dubbingu, piszcie na [email protected]
Dzięki za cierpliwość i do usłyszenia oby jak najszybciej!
I got used to it.
Kiedy można się spodziewać kolejnej części moda ? I jeszcze jedno pytanie. Czy będzie możliwość od razu zagrania w kolejną część moda czy wszystko od nowa będę musiał przechodzić ? Pytam sie ponieważ nie mam prywatnie tyle czasu aby wszystko od nowa przechodził a fabułę moda pamiętam.
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
Już zaraz, została tylko obróbka dubbingu. Będzie można od razu grać w 3 część :)
I got used to it.
Już się nie mogę doczekać :) Ile będzie łącznie części ?
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
Planowo jest 5
I got used to it.
Uffff…. 3 część moda gotowa!
https://www.dropbox.com/s/rtyczr7zdkhcxh9/mod.rar?dl=0 (download moda)
https://www.dropbox.com/sh/jwbn569bhsb3 ... mU1Fa?dl=0 (folder dropboxa ze wszystkimi informacjami na temat moda)

Trailer 3. części:
[youtube]https://youtu.be/ExeD-1ROwB4[/youtube]

Co w niej nowego?
- 4 nowe misje przedstawiające wydarzenia doprowadzające do przejęcia władzy w mieście przez Salieriego i Morello,
- nowe modele i tekstury (w tym te z moda The Lost Family DMateo, dziękuję!)
- naprawa wielu bugów z poprzedniej części,
- i wiele innych. Najlepiej przekonać się samemu :)

Uwaga co do dubbingu – niestety, nie udało się zdobyć wszystkich głosów postaci z poprzedniej części. Jednak liczę, że ostatecznie się uda je dograć. Dlatego w tych przypadkach użyty został syntezator mowy. Przepraszam z góry za wrażenia kosmetyczne. Wiadomo, że nie jest to rozwiązanie wymarzone, ale chyba najlepsze ze wszystkich dostępnych możliwości na ten moment, a z całą pewnością tymczasowe.
Jak zawsze, wszelkie uwagi co do bugów itp. są do znalezienia w plikach udostępnionych na dropboxie.
Co dalej? Zostały 2 części moda. Na ten moment potrzebuję KRÓTKIEJ przerwy od Mafii, bo mam chwilowo dość. Jednak na przyszłość zmienię tryb pracy nad modem, co akurat jest możliwe, bo na następną część miałem relatywnie mało pomysłów. Będzie może nieco krótsza i bardziej chaotyczna, ale postaram się, aby nie była słaba. Prace nad nią nie powinny zajmować już tyle czasu.
Wielkie słowa podziękowania dla Patryka, który niezwykle mi pomógł przy modelach, pracy nad dubbingiem i generalnie nad każdym aspektem pracy nad modem :) Wielkie dzięki dla Trojana, który bardzo pomógł przy dubbingu i zapewniał motywację do prac, już od kilku lat. Dziękuję wszystkim komentującym i piszącym za to samo.
Dziękuję za cierpliwość i miłej gry!

Jeżeli chcesz zacząć grę od 3 części, to skopiuj zawartość folderu "missions/TUTORIAL/3CZESC" do folderu "missions/TUTORIAL" i zacznij nowągrę w Mafii. Jeżeli chcesz zagrać od początku, to skopiuj zawartość folderu "missions/1DOM" do folderu "missions/TUTORIAL" i zacznij nową grę w Mafii.
I got used to it.
Super ! Od jutra zaczynam grać.

Zbędny post, takie komentarze można podsyłać autorowi na PW. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne - niv
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
Również dziękuję za współpracę to dla mnie ogromny zaszczyt móc brać udział w dubbingu modu mimo iż trochę to trwało jestem zadowolony z efektu końcowego mam tylko szczerą nadzieję że pozostałe osoby takie jak jakubek i reszta jednak zdecydują się użyczyć swego głosu poprzednim postaciom które dubbingowali
Dzięki, chłopaki!

Jeżeli ktoś nie ma ochoty grać, a chce zobaczyć co się dzieje w tej części moda, to ParadonzPlay nagrywa filmy z nowych misji.
https://www.youtube.com/watch?v=I-z1E1OHv4Y
https://www.youtube.com/watch?v=I9QZdtKK99w
Oczywiście komentarz w j. rosyjskim, nakłada się na dubbing. Dodatkowo, Paradonz skopsał coś z instalacją i pojawiły się bugi (np. brak mapy, wiszące postacie). Dlatego proponuję zagrać samemu ;) Planuję też nagranie gry (wszystkich części) oraz instalacji moda na mojego YT.
I got used to it.
Prace nad kolejną częścią już trwają czy jeszcze nie ?
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
Już trwają :)
I got used to it.