Lepszy Antyaliasing?

Siemano wszystkim mafiozom ;)
Ostatnio zacząłem na nowo przygodę z serią ( o zgrozo jak ja teraz widzę niedopracowanie 3-ki ) i jestem już na drugiej części. Niestety o ile na mniejszym monitorze tak to nie gryzie, o tyle na dużym TV już potrafi rozpraszać, żeby nie pisać "psuć" rozgrywkę. Czy jest możliwość wymuszenia na grze lepszego antyaliasingu? Bawiłem się trochę ustawianiami Nvidia, ale nie zauważyłem poprawy, więc nie gmerałem w tym dalej. Może są jakieś sprawdzone ustawienia lub gotowy SeetFX, czy coś? Bardzo proszę o pomoc.
Mierzyłem się z tym problemem co prawda nie w Mafii, a w Euro Truck Simulatorze i American Truck Simulatorze (silnik graficzny jednak podobny). Próbowałem przeróżnych technik, także ustawień z Nvidii. Jedyne na co trafiłem, to informacja, że jedyne co może rzeczywiście ulepszyć AA w grach z początków naszej dekady to łatka zmieniająca rendering obiektów. Żadne nakładki graficzne na prerenderowany obraz nie dadzą nigdy tego efektu. Jedyne co mogą, to wygładzić obraz już schropowaciały przez grę.

Może się mylę, ale jedyne rozwiązanie to czekanie na jakiś major-mod, albo remaster od 2K.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Juz sobie poradziłem ;)
Trzeba było zmienić plik start.exe na Jeryho.exe i w ustawieniach nvidii ustawić wygładzanie. Bardzo pomogło, ale teraz przechodzę grę na jakimś modzie co dodaje HDR i muszę przyznać, że druga młodość gry. lepsza od niektórych co wyszły w tym roku.
Niestety teraz walczę z dalszym rysowaniem obiektów, ale nie wiem jak to wymusić :/
cron