taxi skrypt

cze no ja chcialem sie zapytac czy ktos wie gdzie może być skrypt na taksówki?? w jakim pliku bo ja chce tak żeby nie tylko sie dalo tym jednym samochodem i tymi niektorymi z jazdy ekstremalnej ale tez i innymi ale nie podmieniajac tylko żeby mozna bylo wszystkimi jezdzic jak taxi albo tylko wybranymi bo na pewno gdzies to jest skoro to do kilku aut przypisali.
Z trudem zrozumiałem Twoją wypowiedź. Chodzi Ci o to, by dało się umożliwić kursy taryfą w innych pojazdach, poza Falconerem Yellowcar. Tak?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
tak dokładnie, próbowałem np. przez car adder czy inne programy szukać ale nigdzie takiego czegoś nie widziałem, żeby to mozna bylo łatwo dodać. bo żaden problem podmienić takiego yellowcara na fletchera, ale nie chce tego tak kulawo robić :) jest niby w folderze system plik taxi_pas.dat, ale nic on nie mowi o autach a chyba o sposobie jak dziala ten skrypt.
Przeszukiwałem fora i bazy modów, nic takiego nie znalazłem, żadnej informacji. A nie powiem, sam niegdyś szukałem czegoś podobnego. Może DMateo coś wie na ten temat, w końcu montował dość potężny mod.

//tak w ogóle myślę, że ten temat jest w złym dziale, Maf ;-)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
nie wiem czemu tentemat ma byc w zlym dziale, skoro chce pomocy
hades - napisze jak tak na pw do dmateo, moze odpisze kiedyś ;p
Bo to bardziej pasowałoby pod modyfikacje.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Jest taki skrypt:

TAXIDRIVER_ENABLE 1

Ale nie wiem, czy właśnie nie będzie to działało tylko dla autentycznych taksówek. Można też spróbować odpalić DCED i tam w ustawieniach trafficu zobaczyć czy da się ustawić poszczególnym samochodom opcję, że są to taksówki.
I got used to it.
ok hades
mamix - traffic w scene2.bin odpowiada za to, jakie samochody jezdzą po ulicy, a same informacje o pojazdach znajdują sie w odpowiednim pliku w folderze tables. dzisiaj poszperam programem rham i zobacze co da sie z tego wymyslec
edycja: niestety żadna wartość nie wskazuje na właściwości taksówki, wiec musi to byc jakis zupelnie inny plik
Z tego co kojarzę to jest bariera nie do przejścia. Nie da się nic zrobić :/ Ewentualnie można się pobawić w podmianę modeli prototypów, które również mają funkcje taksówki i wprowadzić je do normalnego ruchu ulicznego.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron