Capoletti Family Legacy mod PROBLEM !

Witam. Czytałem poprzedni temat o tym modzie ale w sumie nikt nie odpowiedział dokładnie co krok po kroku zrobić.Po drugie został zamknięty więc już nie mogłem tam dopisać mojego pytania. Mam wersje Oryginalną ! Wypakowałem pliki XTractorem. Zamieniłem folder po folderze to co autor dał do pobrania. Gra wygląda tak jak wyglądała po uruchomieniu. Nic się nie zmieniło. Mógłby ktoś krok po kroku napisać jak tą modyfikację zainstalować ? :~
Ściągnij save 100% i odpal swobodną jazdę. Wybierz miasto-dzień. Jak cię spyta gdzie zacząć, to wybierz trzecie miejsce.
Miałem tego moda.
Obrazek
Robiłem tak wcześniej i nic nie działa . Nawet menu jest stare :(
U mnie też było stare. Wersja 1.0? Jeśli tak, to patchuj na gorszą 1.2.
Obrazek
Wersja 1.2 PL :-/
Lukical napisał(a):
Zamieniłem folder po folderze to co autor dał do pobrania. Gra wygląda tak jak wyglądała po uruchomieniu. Nic się nie zmieniło. :~


A nie zapomniałeś przypadkiem o pliku rw_data.dll który trzeba zamienić w folderze z grą? Jest on niezbędny aby nowe elementy ukazywały się w grze. To się tyczy niemal każdej modyfikacji do Mafii, nie tylko tej wspomnianej.
Zamieniałem kilkakrotnie ten plik ale to nic nie dało :\
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
W wersji 1.2 czasami jest tak, to większość modyfikacji nie będzie działała, jeżeli nie uruchomisz gry jako administrator.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Drobny złodziejaszek ma rację. Po pierwsze zainstaluj angielską wersję , usuń foldery w grze i wklej te od Capoletti + folder z save 100%. Musi działać w opcji free raid.
cron