Kierowałem w samouczku inną postacią. Czy ktoś tak miał?

Witam wszystkich. Jestem tu zupełnie nowy, stworzyłem konto tutaj, aby opowiedzieć Wam dziwną sytuację jaka spotkała mnie w Mafii. Włączając Mafię, przez przypadek uruchomiłem samouczka, no więc podczas ładowania miałem już rękę na esc, aby jak najszybciej z tego trybu wyjść. Po odpaleniu się tego samouczka nie zobaczyłem Tommy'ego, tylko jakąś postać w kapeluszu, oraz garniturze, obie te rzeczy były brązowe. Co więcej, nie znajdowałem się w pomieszczeniu jak normalnie tylko gdzieś na zewnątrz. Niestety, ale od razu odruchowo po prostu wyszedłem z tego samouczka.. Zaskoczony byłem po tym co zobaczyłem, niestety już więcej mi się to nie przytrafiło. Gra była oryginalna, modów w niej żadnych nie było nigdy. szukałem informacji o tym, bo myślałem, że to jest tak jak z tą głową psa, ale nic nie znalazłem, dlatego piszę to tutaj. Czy słyszeliście o czymś takim? Bądź sami mieliście taką sytuację?
Nigdy tak nie miałem i nie słyszałem o takim przypadku. Szkoda, że nie zrobiłeś żadnego screenshota.
W samouczku kierujesz Tommym, tylko że nie nosi tam domyślnego garnituru. To Tommy w ciuchach taksówkarza, bądź w ubraniu z misji "Chwila relaksu".
"Coca Cola, czasem wojna."