Kto zlecił zabójstwo Tomma na końcu gry?

No bo niby "pozdrowienia od pana Salieri", ale zagłębiłem się w końcowy monolog Tomma i z tego wychodzi, że:
-Salieri dostał dożywocie, więc jak mógł zlecić komuś zabicie Tomma?
- 80 gangsterów skazanych
- Płatni zabójcy Salierego dostali krzesło elektryczne
- Najkrótszy wyrok to 8 lat. Więc pewnie Ralph, Luigi itp na pewno też poszli siedzieć
- Tommowi, Sarze, oraz ich córce zmienili dane osobowe, każdy już nazywał się inaczej (nie wiadomo jak)

I na koniec dwie rzeczy mnie nurtują.
Co mogło stać się z Sarą po śmieci Tomma, czy została tam, czy musiała się wyprowadzić, czy nadal miała ochronę..?
No i ciekawi mnie ile mogła mieć lat ich córka w momencie zabójstwa Tomma? Nie znam dokładnych dat poszczególnych akcji (np w którym roku Sara związała się z Tomem), ale myślę, że ich córka miała wtedy kilkanaście lat.
Cóż ja widzę to tak Salieri dostał dożywocie ale mógł przecież prowadzić interesy z więzienia w mafii 2 Joe opowiadał Vito że mają stuknąć jakiegoś gościa w ramach pomocy jakieś rodziny z innego miasta możliwe że Salieri miał koneksje w późniejszym czasie z rodziną Falcone to że dostał dożywocie nie znaczy że musiał być całkiem odosobniony i teraz znowu nawiąże do mafii 2 Leo Galante consiliore Dona Vinci miał w więzieniu Apartament i normalnie spotykał się z innymi więźniami czyli pewnie jego współpracownicy przychodzili do niego na widzenia tak samo mogło wyglądać w przypadku Dona Ennio Salieri co do Sary w kodeksie mafiozów rodzina była święta czyli jeśli jeden członek organizacji przestępczej zdradził był skazany na śmierć tylko i wyłącznie ten człowiek jego rodzina nie ponosiła jakich kolwiek konsekwencji z resztą w końcowej misji śmierć sztuki Sam mówił że po śmierci Tommy'ego Don Salieri wyposaży Sarę w znaczną sumę pieniędzy oczywiście to tylko moje domysły jak mogło to mniej więcej wyglądać kto wie może kiedyś się los do nas uśmiechnie i autorzy gry zrobią część 4 mafii która będzie kolejną częścią która opowie nam dalsze losy Lost Heaven być może jako jeszcze inna postać :)