Najbardziej zapamiętane przez was cytaty

KTO ? Sam
CYTAT : ''Przyjaźń to gówno''
KIEDY ? Śmierć sztuki przed śmiercią Sama ! :->
Kto: Tommy
Cytat: "Tak kończą wszyscy, którzy się sprzedadzą Morello" (czy jakoś tak)
Kiedy: hotel, jak podejdziemy do kierownika i zaczniemy rozmowę.
KTO: Tommy

CYTAT: Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.

KIEDY: Na końcu , gdy Tommy daje lekcje życia
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
Kto:Billy (synuś radnego)
Cytat:Johnny,ci faceci są z mafii!
"Jesteś zbyt ludzki, Tom"
Sam, Śmierć sztuki.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze. Światem rządzą ludzie. Niektórzy trzymają się prawa, inni nie. Każdy człowiek sam decyduje o tym, jak urządzi swoje życie. No i potrzeba też trochę szczęścia, żeby ktoś inny nie zepsuł ci wszystkiego, co zbudowałeś. To wcale nie takie proste, jak uczą w podstawówkach. Ale dobrze jest mieć parę mocnych zasad i zawsze się ich trzymać. W małżeństwie, w mafii, na wojnie – zawsze i wszędzie. Ja przegrałem. Tak samo Paulie i Sam. Chcieliśmy lepszego życia, ale skończyliśmy dużo gorzej niż większość ludzi.~~Tommie, "Epilog"
Ostatnie słowa Tommiego:

"The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the one who wants too little from life might not get anything at all."

W wolnym tłumaczeniu:

KTO: Tommy
CYTAT: "Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
KIEDY: Epilog
"Okay I like it.Nice and cool. Everything'll be hunky-dory" ~ Paulie w misji 'Robota na boku"


Misja "Chwila relaksu":

Paulie: "What if we just took one or two each?There's so many."

Thomas: "PAULIE!"

Paulie: "OK OK I'll put them back" (kocham głos Pauliego w tym momencie)
KTO ? Sam
CYTAT : ''Where aaaare youuuuu...'' (Katalog Sounds/12940086.wav)
KIEDY ? Świetny Interes!

To jest jeden z tekstów, który Sam rzuca w stronę ukrywającego się przeciwnika, zabawne i przerażające na swój sposób, bo używa melodyjnego tonu, jakby bawił się w chowanego z dzieckiem. Lata temu kiedy pierwszy raz przechodziłem tę misję i liczba przeciwników mnie trochę przytłaczała, to rozbrajające teksty Sama w genialny sposób obniżały napięcie całej sytuacji, aż chciało się iść dalej wgłąb parkingu.
Friendship ain't worth shit :( wydaje mi się, że każdy zna ten cytat
cron