Problem z zainstalowaniem moda Freeride Empire Bay v. 1.3x

Witam, mam problem z modem Empire bay 1.3

Jest to ruski mod, moim zdaniem najlepszy free ride jaki wyszedł. Nie tylko zawiera on wszystko to co joe adventures free ride v3.0 ale dodaje też kilka innych opcji jakie twórcy z gry usuneli. Można kupować samochody, jezdzić nie tylko taksówki jako pasażer ale tez busami itp itd. Co mi sie najbardziej podoba, to , że są w nim zadania które zostały usunięte z gry w nieco ubogiej formie. Np misja poboczna ze spotkaniem dziewczyny i pójściem z nią do restauracji. Jest też co mnie zdziwiło misja którą zleca nam Steve a mianowicie zniszczenie samochodów w garażu (gameplay z 2009 r) Wiem, że pojawiła się ona w Joe Adventure ale tam była ona w innej formie, tutaj jest podobnie jednak bez cutscenek.

Autor karze:
1.Wrzucić moda do folderu z Dlcs
2. Zainstalować Update 5
3.Usunąć DLC Joe adventure
4.Rozpocząć gre

No i problem jest taki, że zrobiłem wszystko po kolei. Ściągnąłem update 5 ale gra nie chciała odpalić. Ściągnąłem update 5 rus to samo. Gra normalnie na skidrow 4 działa ale mod potrzebuję update 5. W readme przeczytałem, że Update 5 trzeba w wrzucić do C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\mafia ii No to wrzuciłem go tam bo grę oczywiście mam orginalną. Za pierwszym razem gra wywaliła do pulpitu, za drugim się uruchomiła ale wyskoczył komunikat, że tego DLC nie zakupiłem i tu mam pytanie:

Czy jest tutaj osoba która ten mod odpalała? Jeśli działa na orginalnej wersji na Steamie to jaki jest sposób, żeby obejść ten komunikat?

Tuytaj macie link do moda: http://game-mafia2.ru/mods/freeride-emp ... v-1-3.html
Witaj, wiem jak Ci pomóc, mam to update, które pozwala na grę z modami, ale wyślę je Ci na PW, ponieważ regulamin zabrania umieszczania w tematach linków do pirackich kopii gier.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Witam, kiedyś mi wysyłałeś link z update 5 dzięki któremu będę mógł zainstalować mody do mafii 2. Jednak kiedy go już zainstaluje to klikam na mafia2.exe i gra sie nie odpala. Zrobiłem to na innym komputerze i to samo. Dziwne bo wcześniejszy update (chyba ver 4) działa jak ulał.