Ulubiona postać

Moi ulubieni to twardziel Tommy, narwaniec Paulie i idiota (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Ralph.
Mój ulubiony bohater to Człowiek z Głową Psa
Grucha napisał(a):
idiota (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Ralph.
Tak się zastanawiałem czy słowo "idiota" może mieć znaczenie pozytywne :-)
A na serio to lubię postać Ralpha za to, że świetnie pokazuje(może to i banalne, ale co mi tam) iż nie zawsze można oceniać ludzi po pozorach. Ktoś kto by go pierwszy raz zobaczył(lub raczej usłyszał) mógłby pomyśleć że to jakiś niedorozwinięty głupek. Tymczasem Ralph jest genialnym mechanikiem, może nawet najlepszym w swoim fachu i nie ma najmniejszych powodów aby czuć się gorszy od kogokolwiek. Ralffie, rządzisz! \:/
1.Morello
2.Paulie
3.Tommy
4.Frank
5.Vincenzo
6.Ralph
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Vincenzo to jest ciekawa postać :] Szkoda , że nie było konkretnych zadań związanych z nim. Lubię jeszcze Morello za klasę jaką reprezentuje sobą :] Biały garniak , limka mmm to jest to ! :D
Moja ulubiona postać ?? Jasne, że Sam ;)
sam to fajny gość, taki tajemniczy, mało o nim wiemy. fajny też jest paulie, który jest taki wybuchowy. ralph jest śmieszny, mechanik jąkała. a i luigi, bo daje nam ładna dziewczyne ;d
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
A moja ulubiona postać to Tommy ;-)
Moją ulubioną postacią jest Sam, ponieważ był zawsze wierny rodzinie i zachowywał sie jak prawdziwy gangster.

Jest już taki temat, łączę - M.
ja uwielbiam pauliego ,franka i DONA
Big Biff chyba nie ma lepszej postaci od tej serio ;D