[SPOILER] Stary znajomy?

https://www.youtube.com/watch?v=ARrk8z7fqF8 Dla fanów, którzy obejrzeli ten filmik lub zobaczyli tą scene serce na pewno zabiło mocniej, jedni uważali, że Joe nie żyję, drudzy, że przeżyl i zdołał uciec, jednak na filmiku widzimy nieprawdopodobnie podobną postać do naszego ulubieńca, jakie są wasze spostrzeżenia?
Weź jak możesz zmień tytuł na np. "Sprawa z Joe w mafii 3" bo tak to o drazu dajesz do zrozumienia o co Ci chodzi dla tych którzy jeszcze nie grali :P

Dobra sugestia, zmieniłem - niv
Mi się mimo wszystko wydaje że to Pepe
Ten filmik przekonał mnie że jednak to jest Joe
https://www.youtube.com/watch?v=3hrY8cBK_CM
Nawet Spojrzenie ma identyczne
Jedyne co mnie denerwuje to to że nie ma dokładnego potwierdzenia co z Joe,a tyle Hangar 13 tłukło na Facebooku przed premiera ze dowiemy sie co z Joe... i co ?jedna teoria jest taka że Joe umarł(Kiedy to Vito opowiada o tym Lincolnowi),druga jest taka ze pracuje dla tego cocksuckera Galante...lecz nic nie jest potwierdzone..Czekałem na bezpośrednią odpowiedz 6 lat a tu taki **uj...
A mnie podoba się takie rozwiązanie , lubię watki które pozostają naszej interpretacji nadaje to więcej dramatyzmu oraz pozostawia pewne pole do wykorzystania je w przyszłości przez twórców
Ale co za dużo to nie zdrowo,teraz twórcy obiecywali,poza tym wykonali taki zabieg na końcu dwójki..
Ja myślę, że to w ogóle najciekawszy wątek z tej gry - niestety... Może Mafia IV będzie opowiadać o losach Joe kiedy ich drogi (z Vito) się rozeszły...
Zgodnie z tym, co dowiedział się Vito, to


Powiem tyle: przed premierą Mafii III nie napalałem się na to, że los Joe'go zostanie w jakikolwiek sposób wytłumaczony, więc się nie doszukiwałem jego twarzy w każdej postaci. Kiedy obejrzałem przerywnik z Leo Galante po raz pierwszy i zobaczyłem tego kierowcę, to mnie nieźle zatkało - przecież to jest Joe! Odpaliłem Mafię II, obejrzałem go sobie dokładnie i faktycznie - kierowca z trójki ma tę samą bliznę w tym samym miejscu, ten sam duży nos i charakterystyczny kaszkiet - ale jaja!
Jak dla mnie to jest to świetne wyjście z sytuacji i zostało rozegrane przez twórców gry po mistrzowsku. Nie jest jak w bajce "żyli długo i szczęśliwie", ale jednak każdy z nich żył dalej, odnosząc mniejsze lub większe sukcesy.

Nie mogę się doczekać, aż chłopaki na xantex forum ukończą działający eksplorator plików SDS - wtedy będzie można dokładnie obejrzeć model postaci Joe'go w Mafii III.
Taka ciekawostka - zrobiłem kilka screenshotów z ostatniej misji, gdzie widać naszego Joe - szofera, udało mi się uchwycić jego charakterystyczny, duży nos.
Obrazek
Znalazłem screena z Joe z Mafii II i o dziwo wszystko dosyć dobrze do siebie pasuje:
Obrazek
Obrazek
Dobra robota ziom,teraz wierze ;D..mimo wszystko nie podoba mi sie taki zabieg ze strony twórców bo juz raz taki zabieg był...
Wolę takie rozwiązanie niz ponowne spotkanie Vito i Joe po latach. To historia Lincolna pojawienie się Joe to tylko oczko dla fanów i znak że żyje ale nie ma kontaktu z Vito i przyjaźń rozpoczęła się na początku Mafii 2 i skończyła się w ostatnim rozdziale i tak powinno zostać ponieważ to pokazuje że w tym zawodzie nie ma miejsca na przyjaźń i sentymenty.
cron