Jaki jest wasz ulubiony sport?

Moim ulubionym sportem są oczywiście Skoki Narciarskie !! :mrgreen:
Obrazek
Nie cierpię sportów. Jedyny , który lubię to curling i oczywiście oglądany w telewizji.
Salieri Cię dorwie
@Up Nie dziwie się, że nie cierpisz sportu, skoro ciągle wpieprzasz słodycze.

Ja ostatnio oglądam mecze tenisa, zwłaszcza w wykonaniu pań :mrgreen:
Obrazek
Najbardziej lubię Piłkę nożną ( klub: Inter Mediolan)
Piłka ręczna-nie będę nigdy w tym mistrzem ale lubię ten sport a najbardziej te szybkie wrzutki z wyskoku do bramki :-o
Najbardziej lubię piłkę nożną (oglądać, oczywiście) oraz piłkę ręczną (no i biegi narciarskie).
Moim zdaniem najlepszy i najbardziej znany sport to piła nożna.W wieku 8-13 byłem idolem drużyny FC Barcelona i Manchester United :) , to były czasy...
Mój ulubiony to oczywiście ASG, od jakiegoś czasu kwalifikowany jako sport :-)

@down

Po pierwsze to dziecko nawet nie stać na replikę ASG, więc twój argument jest... żałosny.
UP:asg według mnie jest troche dziecinne(zaraz z dissują mnie fani tego sporu)ja wole paintball
Mój ulubiony sport to rugby,dlatego że można nieźle się podrasować :lol:
Bieg po piwo z przeszkodami :mrgreen:
A tak na serio to regularnie pływam wiec lubię zawody pływackie
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Piłka nożna - Manchester United F.C.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Ja uwielbiam wszystko, co jest związane z siłownią i fitnessem - moja nowa pasja od ponad roku :)
Znaczenie snów w www.sennik.biz, horoskop na każdy dzień w horoskop.sennik.biz
Football, hockey, baseball and figure skating! :-)
Obrazek
ja bardzo lubię grać w siatkówkę :)Szkoda że teraz nie ma z kim ;)pozdrowienia
Bardzo fajny temat. Szkoda, że wcześniej nikt nie odkopał.

Moim ulubionym sportem jest piłka nożna. Teraz, to w sumie tylko oglądam, bo parę kilo, które przybyło mi id czasów szkoły i palenie tytoniu uniemożliwia mi uprawianie tego sportu, choć od czasu do czasu, gdy są organizowane jakieś imprezy na stadionie, to zdarza mi się pograć, choć już nie z taką wprawą jak kiedyś.

Warto się pochwalić, że kiedyś z nudów trenowałem także Sepak Takraw, czyli siatkówkę kopaną, która jest bardzo fajną, ale mało popularną grą w naszych stronach.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi