Darmowe naklejki

Co jest z tym Waszym forum, bo już kiedyś chciałem powysyłać emaile, ale nie działało i teraz też nie działa.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Tak się zastanawiam czy to się opłaca ciągnąć, przez takie fora rynek darmowych gadżetów przestaje istnieć. Chamscy i chciwi polacy wysyłają prośby 5 razy do jednej firmy a ta potem zaprzestaje wysyłki z powodu nadużyć. Ile razy już się spotkałem z postanowieniem uiszczania symbolicznej opłaty za naklejki czy inne bajery. Pieprzeni egoiści w tej polsce.
Acozz napisał(a):
Tak się zastanawiam czy to się opłaca ciągnąć, przez takie fora rynek darmowych gadżetów przestaje istnieć. Chamscy i chciwi polacy wysyłają prośby 5 razy do jednej firmy a ta potem zaprzestaje wysyłki z powodu nadużyć. Ile razy już się spotkałem z postanowieniem uiszczania symbolicznej opłaty za naklejki czy inne bajery. Pieprzeni egoiści w tej polsce.

Słusznie mówisz...

Wracając do tematu, dostałem naklejki od producenta mojego roweru :-) (GT)
Obrazek
Dość dziwne jest to, że na kopercie ich adres jest Holenderski a znaczek jest Szwajcarski :shock:

Dodam, że gdy dostajemy faktury za (...nie pamiętam co), to mimo faktu iż firma jest Belgijska, list został wysłany z Czech..

Zainteresowani niech piszą pod ten adres: [email protected]
Obrazek
Aktualizacja tematu (żeby nie przeszło bokiem - post za postem, administracji kłaniam się nisko :-> )

Dzisiaj dostałem korespondencję od firmy Lazer Helmets i od O'Neill.
Napisałem do nich przedwczoraj i dzisiaj dostałem od nich małe co nieco.
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiej ilości rzeczy od O'Neill (czuję się wręcz zażenowany...)
Nie umieszczę linków do kontaktu, bo zwróciłem się do belgijskich oddziałów ;-)

Obrazek
O'Neill: katalog "cegła" na 2010, 15 arkuszy naklejek (gdzieś 150 naklejek), 5 innych naklejek, dwa badge, 4 pocztówki, flyer z imprezami surfowymi i plastikowa torebka dla kobiet (na co mi to? :shock: )

Obrazek
Lazer: 2 typy naklejek po 6 sztuk i 2 duże naklejki.

Wczoraj dostałem odpowiedź od ABUS'a z Bundesrepublik Deutschland - przyślą mi coś.
W najbliższym czasie powinienem dostać odpowiedź od innych firm - stay tuned :-P
Obrazek
Nie wiesz nic o ściennych kalendarzach?
Nie wiem :-(
Ale możesz się przejść po różnych firmach, na pewno znajdziesz kogoś kto Ci da.
Jak są koło Ciebie hurtownie, centrale itp., to powinni mieć.
Brat mojego dziadka ma sklep z artykułami do samochodów (oleje, części, itp.) i zawsze od niego dostaję różne klamoty - w tym kalendarze.
Poszukaj i na pewno znajdziesz ;-)
Obrazek
Aktualizacja tematu (żeby nie przeszło bokiem - post za postem, administracji kłaniam się nisko :-> Swoją drogą, próbuję ożywić temat. Jeżeli poza mną, nikt nie udziela się w tym temacie, to może zamknijcie go..)

Jägermeister - 2 duże i 2 małe kalkomanie oraz 2 duże i 2 małe naklejki.
ObrazekObrazek
ABUS - 2 duże i 6 mniejszych naklejek.
Obrazek
Acozz napisał(a):
Ile czekaliście na list od Kaczyńskiego? Ja dwa miechy czekam i wszystkie listy ze stanów zdążyły już dojść.



No teraz to Wam zazdroszczę, Mogłem wysłać maila odrazu po zaprezentowaniu przez Was przesyłki.
Trzeba pomyśleć czy nie wysłać czegoś do CENEGI albo 2KCZECH może i oni jakieś gadżety by wysłali..
Ja nadal po wielu próbach mówie nie.
Nic nie dostałem ... Polacy są chytrzy.
Dusi grosze.. Trzymają orzełka ostro.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Od Cenegi, 2K Czech ani w ogóle od całego Take2 nic w życiu nie dostaniesz ;-)
Obrazek

Dzisiaj dostałem geszynk od Dunlopa. W kopercie znajdowały się: 2 małe, 4 średnie i 2 duże naklejki. Dodatkowo dostałem smycz, długopis oraz przyrząd do mierzenia głębokości bieżnika.
Linku nie podam, bo z Belgii Wam raczej nie wyślą - spróbujcie z dystrybutorem w Polsce ;-)
Obrazek
Sporo już do tej pory Ci przysłali. Ile ty tego teraz masz?
No wiesz, mnóstwo tego jest i nie wiem ile dokładnie tego mam, bo jak widzisz - trochę czasu minęło od Twojego postu... Powiem tylko, że plan z Nowym Jorkiem się nie powiódł. Ah, niedawno dostałem skrobaczkę od Łady :-P
Obrazek
Xtra, możesz podać mi adres mailowy do Łady?
Nie, bo dostałem to z rąk przedstawiciela Łady. Nie wysyłałem maila.
Obrazek